KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Anthony West s pozitivním pocitem

Tisková zpráva Kawasaki Racing Teamu
Anthony West s pozitivním pocitem
01.02.2008
 

Závodní simulací uzavřel Anthony West testování týmu Kawasaki na okruhu Phillip Island, kde byl po havárii Johna Hopkinse jediným jezdcem v zeleném.

Po včerejším dešti dnes čekalo na jezdce MotoGP testujících na okruhu Phillip Island perfektní počasí, které tovární jezdec Kawasaki Anthony West využil k více jak sto kolům. Po tomto náročném programu si West postěžoval, že ho mrzí nedosažení lepšího času, který by ho posunul výše ve výsledkové listině. Australan se nyní vydá do Japonska, kde společně s inženýry od Kawasaki podstoupí test v aerodynamickém tunelu.

 

Dnešním testům přihlížel i John Hopkins, který by měl v pondělí absolvovat vyšetření u Dr. Artura Tinga. Poté se rozhodne o jeho další léčbě s cílem co nejrychleji zlikvidovat zranění ze včerejšího pádu.

 

Anthony West (106 kol; nejlepší čas 1:31.597):

“Posledních čtrnáct dní bylo obtížných. Po operaci zápěstí v prosinci, jsem věděl, že nebudu mít čas na fyzickou přípravu. Když začnete na motocyklu cítit únavu, nemůžete se plně soustředit na potřebnou práci. Pak je zlepšení nastavení i test pneumatiky velmi tvrdý. Nakonec to také bylo tvrdé, ale velmi produktivní. Strávili jsme mnoho času prací na nastavení motocyklu a rozhodně jsme udělali pokrok, ale stále je zde dost práce, kterou je potřeba před zahájením sezóny udělat. Jistě, že jsme zklamáni z toho, že moje časy neodpovídaly práci, kterou jsme zde odvedli, ale jsem si jist, že kdybych sem přijel v plné síle, jistě by odpovídaly tomu, co jsme zde podnikli. Nyní se musím důkladně připravit na Jerez, kde chci být blíže nejlepším jezdcům. Pokud to bude znamenat přestěhovat se na nadcházejících čtrnáct dní do tělocvičny, pak právě toto udělám.“

 

 

Další články sekce