KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Aoyama neměl mnoho času na odpočinek

Foto: Honda
Aoyama neměl mnoho času na odpočinek
07.01.2010
 

Hiroshi Aoyama letěl domů do Japonska k odpočinku, nakonec se ale do svého bydliště v Barceloně vrátil po hektickém programu posledních týdnů roku 2009.

Poslední Mistr světa třídy 250 ccm Hiroshi Aoyama neměl po svém triumfu mnoho volných dní. Krátkou oslavu vystřídala náročná práce při testování ve Valencii. Poté cesta do Japonska, kde jeho oficiální fanklub uspořádal setkání, po němž následovala prezentace organizovaná továrnou Honda a následně další akce pořádaná japonskou motocyklovou federací. Po několika dnech odpočinku v rodné Chibě musel nováček MotoGP odletět do malajského Sepangu, kde absolvoval třídenní nováčkovský test, během kterého zajel skvělý čas atakující hranici rekordu okruhu.

Po tomto testu letěl opět domů do Japonska, kde strávil Vánoce se svou rodinou. Nicméně hned po svátcích musel Aoyama do Tokia, kde Honda a Arai pořádaly několik propagačních akcí. „Hiro Hero“ je po těchto náročných týdnech zpět v Barceloně, kde žije se svými nejbližšími již od roku 2005. Aoyama nyní bude usilovně trénovat, aby byl připraven na další práci se svým týmem Interwetten Honda, s nímž si dal jasný cíl, stát se nejlepším nováčkem MotoGP roku 2010.


Další články sekce