KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ARENACROSS opět v Brně! 18.-19.1.2008

Tisková zpráva Agentury FORSAGE
ARENACROSS opět v Brně! 18.-19.1.2008
24.12.2007
 

Špičková domácí krosová akce se po roce opět vrací do tradičního prostředí brněnské víceúčelové haly RONDO jako mezinárodní halový motokros na hlíně v hokejové aréně. Již 19tý ročník se POSEDMÉ jede na trati připravené návozem hlíny do prostoru kluziště o rozměrech cca 60 x 30 metrů, celková délka trati je cca 320 metrů.

Vždy DVA samostatné víkendové závody jsou pořádány jako večerní sportovní show s gradující sportovní atmosférou.

Základem každého dne je soutěž třídy OPEN INTERCROSS – mezinárodní závod superkrosových profesionálů s účastí cca 30 špičkových domácích i zahraničních jezdců. Sítí krátkých rozjížděk a oprav se jednotliví jezdci probojovávají do dalších jízd, nejlepší pak startují v závěrečných finále. Důraz je kladen na maximální dynamičnost, zábavu, komfort a pohodlí diváků, a na plnohodnotné propagačně-reklamní působení zainteresovaných subjektů a partnerů.

V rámci třídy KIDSCROSS se divákům představí naši nejmenší zástupci dětského motokrosu.

DOPROVODNÝ PROGRAM A SHOW - v průběhu cca 3,5 hodinového programu uvidí diváci velké barevné dynamické divadlo, kde se střídají sportovní bloky a zábavná show – tanečnice a roztleskávačky, divácké soutěže, vystoupení zajímavých osobností atd., vše za moderování dvojice „šoumenů“ a zkušeného motoristického komentátora.


Další články sekce