KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ashley Fiolek zůstává s Hondou

Foto: LS Motors-Honda
Ashley Fiolek zůstává s Hondou
29.12.2009
 

Skvělá americká motokrosařka Ashley Fiolek pojede v roce 2010 svět opět za tým LS Motors-Honda.

V roce 2010 nasadí tým LS Motors-Honda do světového šampionátu elitní kategorie MX1 dvojici Tanel Leok a Davide Guarneri. Poslední týdny před vánočními svátky pak přinesly týmovému řediteli další jméno. Americká motokrosová hvězda ženských tratí Ashley Fiolek podepsala smlouvu a v barvách této formace nastoupí ke své třetí sezoně.

Devatenáctiletá „Kickash“,  jak jí říká motokrosový svět, je vítězkou ženských motokrosových X-Games i amerického ženského šampionátu WMA. V Evropě ke svým úspěchům přidala i dvě pódia z Mistrovství světa (Bulharsko a Portugalsko). V roce 2010 by Ashley Fiolek měla nastoupit k šesti závodům ženského Mistrovství světa s tím, že pokud bude bojovat o titul, bude nasazená i do sedmého závodu šampionátu.

„Jsem šťastná, že se mohu v roce 2010 vrátit do Evropy a závodit v Mistrovství světa,“ říká samotná Ashley Fiolek. „Jsem hrozně ráda, že pojedu opět v týmu LS Motors-Honda. Bude to můj třetí rok v tomto týmu. Steven a Linda Lettani (poznámka - majitelé týmu) mi zařídí vše, co potřebuji, když jsem pryč z mého domova. Nedokážu jim za vše dost poděkovat. Myslím, že jejich přístup ukazují i dosažené výsledky v MX1, MX2 i WMX, které získali za tak velmi krátkou dobu.“


Další články sekce