KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Automotodrom Brno na Olympia Motoshow 2008

Tisková zpráva Automotodromu Brno
01.04.2008
 

V pátek 4.dubna bude v brněnském nákupním centru Olympia zahájen druhý ročník výstavy motocyklů Olympia Motoshow 2008. K atraktivnímu programu výstavy přispěje i Automotodrom Brno. Na stánku brněnského okruhu budou probíhat autogramiády úspěšných českých jezdců, instruktáž bezpečné jízdy po závodní dráze či soutěže v malování.

V brněnském nákupním centru Olympia bude pod názvem Olympia Motoshow od 4. do 13.dubna probíhat druhý ročník výstavy motocyklů. Kromě motocyklů různých značek se ve výstavních prostorách nákupního centra představí i akciová společnost Automotodrom Brno.

 

Prezentační stánek brněnského okruhu bude umístěn v centrálním prostoru nákupního centra pod eskalátory vedoucími ke kinosálům.

 

Program Automotodromu Brno:

Pátek 4. dubna, 15:00

Autogramiáda účastníka MS silničních motocyklů Karla Abrahama

 

Sobota 5.dubna,13:40

Prezentace minibike – představení minibikového sportu a jezdců Karla Haniky, Michala Kárného, Davida Kruliše a Radka Sokola

 

Neděle 6.dubna, 15:00

Autogramiáda českých motocyklových jezdců Michala Filly, Ondřeje Ježka, Karla Májka, Jiřího Mayera a Michala Práška

 

Pátek 11.dubna, 13:00, 14:00 a 15:00

Ukázka Motoškoly (kurz jízdy po závodní dráze)

 

Po celou dobu konání výstavy bude na stánku Automotodromu Brno probíhat soutěž v malování pro děti i dospělé. Návštěvníci budou mít rovněž možnost na místě zakoupit vstupenky na podniky Cardion ab Grand Prix České republiky, MS cestovních vozů (WTCC) a FIA Grand Tourismo. V prodeji bude i zboží z FanShopu brněnského okruhu.

 

 

Další články sekce