KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautistovi se zranění rychle hojí

Foto: Aprilia
Bautistovi se zranění rychle hojí
20.02.2009
 

Po třech týdnech od havárie při testech ve Valencii, při které si Alvaro Bautista zlomil klíční kost, je španělský jezdec připraven na další testovací práci.

Tři týdny po havárii a zlomenině pravé klíční kosti, je španělský jezdec Alvaro Bautista připraven na návrat do sedla závodní Aprilie. Jezdec týmu Jorge Martineze havaroval na začátku tohoto měsíce ve Valencii, kde testoval stroj svého týmu Mapfre Aspar. Po operaci, při které mu byla zlomenina zpevněná několika šrouby a následné třítýdenní rehabilitaci, je nyní prakticky připraven na další test, který proběhne v portugalském Estorilu.

„Musel jsem po operaci týden odpočívat, ne kvůli operaci jako takové, ale kvůli tomu, aby mi nepopraskaly stehy,“ vysvětluje Alvaro Bautista. „Rukou jsem mohl pohybovat, abych neztratil hybnost. Druhý týden jsem již dostal povolení chodit do posilovny a tento týden mi již odstranili stehy. Takže již trénuji stejně intenzivně, jako před havárii. Zajímá mě, jak to půjde v Portugalsku. Doufám, že můj výkon nebude zraněním ovlivněn.“


Další články sekce