KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

BMW opět sponzorem extremních testů

Tisková zpráva BMW Motorrad
BMW opět sponzorem extremních testů
14.03.2008
 

BMW Motorrad potvrdilo, že i v letošním roce bude sponzorem extrémních testů, které se konají v rámci Mistrovství světa Enduro.

I v letošním roce se speciální extrémní testy, které se jezdí v rámci každého závodu Mistrovství světa Enduro, a to vždy na nějakém těžkém, velmi náročném úseku s možností doplnění o umělé překážky, pojedou pod patronací továrny BMW a celá záležitost tak opět nese název „BMW Motorrad Xtreme Test Award“. Prvních 20 jezdců tohoto speciálu dostává body dle předpisů WEC a poté je vyhodnocená celá sezóna. Jezdec, který na konci sezóny bude mít nejvíce bodů, bude vyhlášen jako vítěz této ceny, kterou byl v loňském roce motocykl BMW G 650 Xchallenge. Pro letošní rok si však továrna BMW připravila novou cenu, je jím sportovní model endurového stroje BMW G 450 X.

 

„BMW Motorrad je potěšené, že uzavřelo novou dohodu s ABC Communication o sezóně 2008,“ říká Dario Baraggia z BMW Motorrad. „Extrémní testy jsou místa, kde na jezdce čekají nejnáročnější části soutěží a my věříme, že právě tyto místa jsou dobré pro souboje o naše nové sportovní enduro. BMW G 450 X zaručuje velmi dobré výkony právě v místech, kde jsou extrémní podmínky.“

 

 

Další články sekce