KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bol d´Or (druhá kvalifikácia, Superpole)

Text: fajo, Foto: Petr Štola
Bol d´Or (druhá kvalifikácia, Superpole)
11.09.2009
 

AKTUALIZOVÁNO Michelin Power Research Team (Honda) dosiahol top čas aj v Superpole a získal pole position pred Yamaha Austria RT a Suzuki Endurance Racing Teamom.

Superpole:
1. MICHELIN POWER RESEARCH TEAM - LAGRIVE Matthieu - 1:40.366
2. YAMAHA AUSTRIA RACING TEAM - YART - GIABBANI Gwen - 1:40.769
3. SUZUKI ENDURANCE RACING TEAM - PHILIPPE Vincent - 1:40.855
4. NATIONAL MOTOS - JONCHIERE Emeric - 1:41.792
5. TEAM GSR - KAWASAKI - FORES QUEROL Xavi - 1:41.806
6. YAMAHA France - GMT 94 IPONE - NIGON Erwan - 1:41.964
7. BK MACO MOTO RACING - PRIDMORE Jason -     1:42.141
8. RAC 41 - CITY BIKE - JUNOD Gregory - 1:42.626
9. BOLLIGER TEAM SWITZERLAND - SAIGER Horst - 1:42.865
10. JUNIOR TEAM SUZUKI LMS - TANGRE Cedric - 1:43.278

Michelin Power Research Team (Honda) vybojoval aj druhé kvalifikačné víťazstvo, druhé a tretie miesto patrí tímom Yamaha Austria RT a Yamaha France - GMT 94 IPONE. Do poobedného Superpole, ktorého sa zúčastní 10 najrýchlejších kvalifikantov postupuje zo siedmeho miesta BK Maco Racing Team, BMW Sikora Bily Prorace Team s Tomášom Mikšovským a Milošom Čihákom čaká v pretekoch štart z 29.pozície.

Celkové výsledky kvalifikácií:
1. (EWC) MICHELIN POWER RESEARCH TEAM (COSTES William, MONGE Josep, LAGRIVE Matthieu) HONDA - 1:41.124
2. (EWC) YAMAHA AUSTRIA RACING TEAM - YART (JERMAN Igor, MARTIN Steve, GIABBANI Gwen) YAMAHA - 1:41.442
3. (EWC) YAMAHA France - GMT 94 IPONE (GIMBERT Sebastien, CHECA David, NIGON Erwan) YAMAHA - 1:41.632

4. (EWC) SUZUKI ENDURANCE RACING TEAM- SUZUKI - 1:41.658
5. (EWC) TEAM GSR - KAWASAKI- KAWASAKI - 1:41.745
6. (EWC) NATIONAL MOTOS- HONDA - 1:42.951
7. (EWC) BK MACO MOTO RACING- YAMAHA - 1:43.063
8. (EWC) RAC 41 - CITY BIKE- SUZUKI - 1:43.166
9. (EWC) BOLLIGER TEAM SWITZERLAND- KAWASAKI - 1:43.291
10. (SST) JUNIOR TEAM SUZUKI LMS- SUZUKI - 1:43.345
11. (SST) MACCIO RACING RICHIER- KAWASAKI - 1:43.798
12. (EWC) RT RACING TEAM / MOTOVIRUS- SUZUKI - 1:43.900
13. (EWC) TEAM 18 SAPEURS POMPIERS- SUZUKI - 1:44.027
14. (EWC) PHASE ONE ENDURANCE- YAMAHA - 1:44.048
15. (EWC) TEAM AMADEUS X ONE- YAMAHA - 1:44.139
---
29. (SST) BMW SIKORA BILY PRORACE TEAM (SIKORA Ireneusz , MIKŠOVSKÝ Tomáš , ČIHÁK Miloš) BMW - 1:46.441   


Další články sekce