KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. května do 28. května 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Boulder Motorsports změnil plány

Foto: Petr Štola
Boulder Motorsports změnil plány
03.12.2008
 

Tým Boulder Motorsports sice nepojede v příští sezoně jako samostatný tým WSBK, přesto se na spolupráci s týmem pana Guandaliniho dohodl.

Zpomalující globální ekonomika a finanční krize pozměnily plány týmu Boulder Motorsports vstoupit jako samostatný tým do světového šampionátu superbiků, kam tým vedený panem Brianem Sharpem původně směřoval. Později se vše zredukovalo na vstup do týmu Guandalini Racing, kam měl Boulder Motorsports dodat druhého jezdce (hovořilo se o Jake Zemkemu z USA). Ani to nakonec není pravda a tým vedle svého letošního jezdce Jakuba Smrže, nasadí v roce 2009 Australana Brendana Robertse. Přesto Boulder Motorsports se svých aktivit ve WSBK nehodlá vzdát. Pro rok 2009 budou oficiálním sponzorem týmu Guandalini, kam dodají motocykly Ducati 1098.

Kvůli globální finanční krizi jsme se museli vzdát cíle závodit ve WSBK již příští rok,“ říká pan Brian Sharpe. „Pro rok 2009 se stáváme technickým sponzorem týmu Guandalini Ducati. Jsme rádi, že můžeme podporovat tým, ve kterém jsou dva jezdci jako Jakub Smrž a Brendan Roberts. Věříme, že budou v roce 2009 úspěšní. Boulder Motorsports bude podporovat tým Guandalini, který pojede na našich motocyklech Ducati 1098, které jsme si objednali přímo od továrny Ducati. Naše strategie je, vybodovat v roce 2010 silný, samostatný tým.“


Další články sekce