KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Brno bez Caseyho Stonera (aktualizováno v 16:45 h.)

Zdroj: motogpmatters.com, Foto: Ducati Corse
Brno bez Caseyho Stonera (aktualizováno v 16:45 h.)
10.08.2009
 

Na internetu se objevilo několik spekulací o tom, že Casey Stoner nebude startovat v Brně. Vše by měla potvrdit tisková zpráva Ducati, která se má velice brzo objevit.

Zatím můžeme doufat, že jde jenom o spekulace. Bohužel, vzhledem k tomu, že Casey byl po posledních čtyřech závodech zcela vyčerpán a mluvilo se o nějaké těžko zjistitelné nemoci, nezdají se být až tak nereálné. Dlouhá pauza před Brnem měla pomoci Stonerovi zotavit se a spolu s doktory najít podstatu problému. Caseymu byla zjištěna lehká chudokrevnost a zánět žaludku, nicméně on sám toto jako důvod jeho problémů odmítá. Podle lidí z jeho okolí je však nyní jisté, že je ještě v horším stavu, než při posledních závodech a mluví se také o vynechání závodu v Indianapolis. Ducati prý neplánuje žádného náhradního jezdce.

Držme tedy mistru světa z roku 2007 palce a doufejme v rychlé objasnění jeho problémů.

AKTUALIZACE:
Továrna Ducati prostřednictvým svého závodního oddělení Ducati Corse vydala ve 12:21 hodin oficiální tiskovou zprávu, ve které píše, že Casey Stoner vynechá následující tři závody, ve kterých ho nahradí Mika Kallio. Tiskovou zprávu pro vás zpracováváme a v nejbližších minutách jí zveřejníme.


Další články sekce