KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Český tým vyhrál v Andoře

Foto: TrialOnline.org
Český tým vyhrál v Andoře
29.09.2008
 

Český trialový tým, ve složení Křoustek, Svoboda, Mašek a Balaš, vyhrál na Mistrovství světa družstev kategorii International!

Vynikajícího úspěchu se dočkal český trialový sport. Český národní tým ve složení Martin Křoustek (Beta), Jiří Svoboda (Beta), Petr Mašek (Montesa) a Pavel Balaš (Gas Gas), zvítězil v rámci trialu národů v kategorii International Trophy. Náš tým na trialovém Mistrovství světa družstev dokázal zvítězit poté, co během náročné soutěže získal 134 trestných bodů, když na jeho kontě byl největší počet sekcí projetých za nula trestných bodů. Rozhodující krok v cestě za vítězstvím, si náš tým vytvořil již v prvním soutěžním kole, které vyhrál s náskokem 34 bodů na druhé Nory, které nakonec náš tým porazil i ve druhém kole, v němž byl klasifikován jako druhý nejlepší, jen 5 trestných bodů za Austrálii. V celkovém pořadí nakonec Křoustek, Svoboda, Mašek a Balaš zvítězili o 14 bodů právě před týmem Norska a o 17 bodů před Australany.

International Trophy
1.- Česká Republika (Křoustek, Svoboda, Mašek, Balaš) 134 tr. bodů
2.- Norsko (Larsen, Moi, Mork, Pedersen) 148
3.- Austrálie (Middleton, Price, C. Zarcsinski, K. Zarcsinski) 151
4.- Irsko (Andrews, Burton, Doyle, Perry) 178
5.- Andorra (Almarcha, Cabanes, Cristina, Marti) 221

World
1.- Španělsko (Bou, cabestany, Fajardo, Raga) 19 tr. bodů
2.- Japonsko (Fujinami, Kuroyama, Nozaki, Ogawa) 40
3.- Velká Británie (Brown, Dabill, Jarvis, Lampkin) 48
4.- Itálie (Grattarola, Lenzi, Maurino, Orizio) 134
5.- Francie (Bruand, Camozzi, Gontard, Gubian) 144

Ženy
1.- Španělsko (Conde, Gomez, Sanz) 31 tr. bodů
2.- Německo (Krämer, Leotta, Wilde) 45
3.- Velká Británie (Conway, Cook, Fox) 46
4.- Francie (Guillaund, Journet, Juffet) 74
5.- Norsko (Dyrkorn, Ludvigsen, Mork) 105


Další články sekce