KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. srpna do 21. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Czech Indoor Trial 2008 1. kolo

Moto-Racing.cz; foto: Petr Štola
Czech Indoor Trial 2008  1. kolo
07.03.2008
 

Na pražském výstavišti v Holešovicích se dnes odjelo první kolo Mistrovství ČR v Indoor trialu (NOVÁ FOTOGALERIE).

Šest nejlepších českých trialistů se představilo v dnešním prvním závodě dvoudílného Mistrovství ČR v halovém trialu. Na pražském výstavišti v Holešovicích se v rámci výstavy Motocykl 2008 představili v kvalifikaci Lukáš Petráček, Roman Körber, Martin Křoustek, Jiří Svoboda, Pavel Balaš a Jiří Fikejz. Po dvou kvalifikačních kolech do finále postoupili Jiří Svoboda, který obě kvalifikační jízdy zaznamenal bez jediného trestného bodu, obhájce titulu Martin Křoustek, který si v kvalifikačních jízdách jednou šlápl a tím získal 1 trestný bod. Zahajovací dvojici finálové jízdy pak vytvořili třetí a čtvrtý jezdec z kvalifikace, tedy zkušený Pavel Balaš a naopak mladý Jiří Fikejz.

 

Jirka Fikejz ve všech svých sekcích havaroval a s plným počtem trestných bodů do poslední, nejtěžší sekce ani nenastoupil. S jistotou si tak pro konečné třetí místo dojel Pavel Balaš. Poslední dvojice dne určila i konečné pořadí prvního závodu. Poté, co Martin Křoustek hned první dvě sekce nedokončil, zatímco Jirka Svoboda v nich byl bezchybný, již v posledních třech sekcích neudělal ani jeden z jezdců chybu. Znamenalo to tedy, že vítězem se s nulou na kontě stal Jiří Svoboda, zatímco druhý skončil s 10 trestnými body Martin Křoustek.

 

Druhý závod se jede již zítra, tj. v sobotu, na stejném místě. Start kvalifikačních rozjížděk je naplánovaný na 13:00 hodin.

 

Výsledky 1. závodu Czech Indoor Trial 2008:

1.- Jiří Svoboda (Beta)

2.- Martin Křoustek (Beta)

3.- Pavel Balaš (Gas Gas)

4.- Jiří Fikejz (Sherco)

-----------------------------

5.- Roman Körber (Gas Gas)

6.- Lukáš Petráček (Montesa)

 

ZDE NALEZNETE FOTOGALERII ZE ZÁVODU

 

 

Další články sekce