KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Další skvělý zářez pro MS Racing

Tisková zpráva týmu MS Racing
Další skvělý zářez pro MS Racing
16.06.2008
 

Matěj Smrž v Německu 5., Barry Burrell 12. Perfektní výsledek pro MS Racing ve třídě Superstock FIM Cup 1000.

Po dobrém startu obou našich jezdců opět došlo ke kolizi v první pravotočivé zatáčce. Jak Mates, tak Barry na ní doplatili a tak svůj "opravdový" závod začínali až ze 14. respektive 17. pozice.

 

Matěj Smrž – 5. místo:

Rozhodně to není špatné umístění, avšak trochu mě mrzí, že jsem nemohl zasáhnout do boje o první tři místa, ale to jsou prostě závody. Po dobrém startu při nájezdu do první zatáčky přede mnou upadli dva jezdci a musel jsem hodně zabrzdit abych do nich nenajel. Ztratil jsem několik pozic a první dvě kola mi trvalo než jsem je vybojoval zpět a mohl nasadit své tempo. Závod jsem dokončil pátý, zajel jsem čtvrté nerychlejší kolo závodu a dovezl "domů" celou motorku. Jsem spokojený. Rád bych poděkoval celému týmu MS Racing a všem našim partnerům. Je to radost za těchto podmínek závodit.

 

Barry Burrel , druhý jezdec týmu MS Racing, opět dokázal, že umí bojovat a vyjel si na německé půdě skvělé dvanácté místo a připsal si 4 cenné světové body.

 

Barry Burrell – 12. místo:

„Dneska můj start nebyl tak výjimečný jako jindy a trochu jsem doplatil na kolizi v první zatáčce. Jakmile se ale vše uklidnilo chytil jsem dobré tempo a vcelku bez problémů jsem zajížděl konstantně rychlá kola, která mi vynesla 12. místo v cíli. Po nepodařeném Assenu a Monze jsem opět dojel na body a to je pro mne teď opravdu důležité. Veliké díky patří klukům z týmu za perfektně připravenou motorku po celý víkend.“

 

Další články sekce