KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Další Stonerův pád v závodě MotoGP

Tisková zpráva Ducati Corse
Další Stonerův pád v závodě MotoGP
01.09.2008
 

Casey Stoner předvedl v Misanu opět dva skvělé tréninkové dny, v závodě ovšem předvedl také již jednu rodící se tradici pád.

Australský jezdec Casey Stoner v italském Misanu předvedl tradiční dva skvělé dny tréninků a naprosto ideální kvalifikaci, kterou po sedmé v řadě vyhrál. Bohužel v samotném závodě předvedl to, co v předcházejících dvou podnicích MotoGP, tedy pád. Nyní při Grand Prix San Marina se stejným výsledkem jako u nás v Brně, tedy s nulou na konci třídenního snažení.

Casey Stoner (nedokončil závod):
„Je to obrovské zklamání po víkendu, který probíhal perfektně. Rozhodli jsme se dát jedno kolo dnes ráno ve warm upu na pneumatice, na které jsem později vyrazil do závodu. Chtěli jsme jí trochu „odrhnout“. Dělali jsme to již dříve a neměli jsme s tím problém. Dnes jsem ovšem od prvního kola v závodě cítil, že přilnavost není dobrá. Po několika kolech se to zlepšilo a já získal důvěru, ale najednou jsem podklouzl. Je to hrozná škoda, ale určitě jsme zde ukázali, že jsme získali zpět naší sílu. Mámě perfektní motorku a skvěle pracující pneumatiky. Dává mi to důvěru do příští sezony a již se na to těším. Co se týče mého obnoveného zranění, tak s tím musím počkat až na konec roku a pak jít na operaci.“


Další články sekce