KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. května do 28. května 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Další zklamání pro Dougie Lampkina

Tisková zpráva Dougie Lampkina; foto: Honda Pro Im
Další zklamání pro Dougie Lampkina
11.02.2008
 

Halová sezóna v trialu je pro jednatřicetiletého Dougie Lampkina prozatím jedno velké zklamání, třetí závod Mistrovství světa pro něj znamenal opět pouze šesté místo.

Palacio Deportes Stadium v Granadě byl zaplněný třemi tisícovkami fanoušků, kteří sledovali boje sedmičlenné skupiny světové elity o postup do tříčlenného finále. Bohužel ani tentokrát se dveře tohoto finále neotevřely před jezdcem na novém dvoutaktním motocyklu Beta, pro kterého je šesté místo zklamáním. Dougie Lampkin je na šesté pozici i v celkovém pořadí Mistrovství světa Indoor Trial 2008, které má nyní po závodě ve Francii a dvou ve Španělsku krátkou přestávku.

 

Dougie Lampkin:

“Nejsou slova, kterými bych vyjádřil mé zklamání, ale ani zklamání mého týmu. Naše výsledky neodráží úsilí, které jsme společně s týmem vložili do přípravy na tyto závody. Práce na vývoji motocyklu se dařily, ale pravděpodobně jsme v tak krátkém čase všichni očekávali hodně moc. Dobrá zpráva je, že nyní máme tři týdny bez závodů a tak můžeme dále pracovat na vývoji. Doufám, že si během těchto tří týdnů více zvyknu na tento motocykl.“

 

 

Další články sekce