KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

De Angelis se zlobí na média ze San Marina

Foto: Honda
De Angelis se zlobí na média ze San Marina
29.11.2009
 

Po uveřejnění zprávy na RTV San Marino, která hovořila o černém scénáři ročního pustu pro De Angelise, je nyní tento jezdec velmi rozzlobený a vyvrací všechny fámy.

„Napsal jsem do Sportmediaset San Marino a do všech novin, že jsem velmi rozzlobený, protože pokud existuje někdo, kdo si nenechá nic uniknout, tak jsem to já,“ říká Alex de Angelis směřujíc na informaci RTV San Marino o možné roční pauze v jeho kariéře (informovali jsme Z D E .....).

Jak známo, Alex de Angelis ztratil místo pilota MotoGP, když po ukončení jeho angažmá v týmu San Carlo Honda Gresini ztroskotala i jednání se Scot Racing i LCR Honda. Poté, co nepřijal nabídku továrny Aprilia pro místo v jejich superbikovém týmu a nepodepsal žádnou smlouvu s některým týmem nové třídy Moto2, uveřejnila RTV San Marino zprávu, ve které dala jako černý scénář možnost roční pauzy v Alexově závodní kariéře.

„Mám několik nabídek z Moto2, ale ještě jsem se pro žádnou nerozhodl,“ pokračuje Alex de Angelis. „Rozhodnutí by ale mělo padnout během několika hodin. Ve skutečnosti již několik dní vůbec neuvažuji o superbikách, Moto2 je proto pro mne stoprocentní volba. Kontaktovalo mě několik superbikových týmů a to mi lichotí, protože jsou to pěkné závody, ale já raději zůstanu blíže k MotoGP. Do superbiků se můžete podívat když je vám 30-32 let, takže je přede mnou ještě hodně let závodění a pokud půjdou tyto roky dobře, tak mám na superbiky ještě hodně času.“


Další články sekce