KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dougie Lampkin opět bez finále

Tisková zpráva Dougie Lampkina; foto: HondaProImag
Dougie Lampkin opět bez finále
07.02.2008
 

Ani ve druhém závodě halového Mistrovství světa v trialu nedokázal velezkušený Dougie Lampkin postoupit mezi finálovou trojici.

Obtížný večer ve španělské Barceloně prožil Dougie Lampkin, který k letošnímu druhému závodu světové halové série v trialu nastoupil opět s novým motocyklem Beta. Šesté místo, na kterém sobotní večer zakončil, bylo sice o jednu pozici lepší než umístění ve francouzském Marseille, nicméně s takovýmto výsledkem bývalý Mistr světa nemůže být spokojen.

 

„Dnes jsem neměl ve svou jízdu důvěru,“ postěžoval si po závodě Dougie Lampkin. „Myslím si, že se to ukázalo v mé jízdě a v mém výsledku. I když můj trénink probíhá venku dobře, v hale to nedokážu zúročit. Po Marseille jsme udělali nějaké změny, které v pátek večer dobře fungovaly. Ale v sobotu jsem se již od začátku až do konce necítil dobře. Věděl jsem, že přestup nebude nikdy snadný, ale opravdu jsem doufal v pozitivnější start sezóny. Jak já, tak i tým se potřebujeme soustředit na další závod a hlavně se zaměřit na oblasti, kde máme problémy. Doufám, že další víkend v Granadě získáme lepší výsledek.“

 

 

Další články sekce