KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovizioso otvíral Repsol pumpu

Tisková zpráva Repsol YPF
Dovizioso otvíral Repsol pumpu
08.10.2009
 

První Repsol stanici v Itálii, kterou navrhl a postavil samotný koncern Repsol, pomáhal otevírat i jezdec MotoGP Andrea Dovizioso.

Italské město San Bellino, ležící na polovině cesty mezi Benátkami a Bolognou, se včera stalo místem pro setkání fanoušků motocyklových závodů, kteří zde byli přítomní otevření první stanice Repsol, která vedle benzínové čerpací stanice nabízí i servisní prodejní služby. Společně s generální ředitelkou Repsol Italia, paní Patricii Borghini, se otevření zúčastnil i jezdec týmu Repsol Honda Andrea Dovizioso. Jezdec MotoGP nasedl na svůj motocykl Honda CBR 1000RR a stal se vůbec prvním zákazníkem této benzínové čerpací stanice. Později, po autogramiádě a setkání s fanoušky, Dovizioso přestřihl pásku a otevřel tak první autoservis Repsol, který oproti ostatním, více jak 150 jiným Repsol dílnám, byl celý vyprojektovaný a postavený samotným koncernem Repsol YPF.

Andrea Dovizioso:
„Jsem překvapený počtem fanoušků, kteří se sem přišli podívat, je vždy krásné se s nimi setkat osobně. Rád bych jim poděkoval za skvělé přivítání a místním úřadům, společně s Repsolem, za tuto akci. Byl jsem si vědom, že tato společnost je v Itálii stále více a více zastoupená, jedna stanice je dokonce nedaleko mého města Forli a já jsem hrdý, že jsem malou částí tohoto projektu.“


Další články sekce