KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ERES-Racing Cupu 2009

Franta + tým ARTRACING
ERES-Racing Cupu 2009
19.02.2009
 

Po loňské premiérové sezoně ERES-Racing Cupu, který pro motorkáře ze Slovenska a Čech zorganizovala agentura ART Racing ve spolupráci s firmou ERES-Racing, přichází jeho druhý ročník, který tentokrát nabízí ještě něco navíc.

Už v roce 2008 se ERES-Racing Cup střetl s velmi dobrým ohlasem mezi závodníky a hlavně motorkáři bez závodní licence, pro které je tento pohárový seriál určený.

V třídách do 600 ccm a nad 600 ccm se představila téměř stovka závodníků, kteří ocenili především to, že nemuseli jezdit na přeplněném okruhu, jak je tomu často u jiných agentur.

S pozitivním ohlasem se setkal hlavně Rookie´s Cup určený pro úplné začátečníky na okruhu. O významu takového poháru svědčí i časy závodníků, které se během roku posunuly na jejich osobní rekordní hodnoty. V rámci závodního dne jsou vždy i volné jízdy pro ty, co si zatím na samotné závody netroufají.

Oproti loňskému roku, kdy se jelo pět závodů na dvou okruzích (Pannoniaring a Trenčín), čeká na účastníky v roce 2009 jeden závod navíc. Čtyřikrát ERES-Racing Cup zavítá na maďarský Pannoniaring, přičemž jedenkrát se bude jezdit v protisměru hodinových ručiček a do seriálu přibyly okruhy Hungaroring a Slovakiaring.

Do ERES-Racing Cupu mají možnost bodovat závodníci, kteří se do seriálu přihlásí už v těchto dnech. Všechny potřebné informace je možné získat na oficiálním webu ERES-Racing Cupu- www.artracing.eu, kde se mohou závodníci zaregistrovat přes online formulář.

Podle seznamu přihlášených, zveřejněného taky na www.artracing.eu je i letos zájemců o účast v seriálu hodně a volných míst už není mnoho.

Přihlas se i Ty, WARM Up už začal...

TERMÍNY:
20.05.2009 (Středa) - Pannoniaring
17.06.2009 (Středa) - Hungaroring
01.07.2009 (Středa) - Pannoniaring
29.07 2009 (Středa) - Pannoniaring – v protisměru (doleva)
26.08.2009 (Středa) - Pannoniaring
01.09.2009 (Úterý) – Slovakiaring


Další články sekce