KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

FIM SuperMoto of Nations startovní listina

Foto: Aprilia
FIM SuperMoto of Nations  startovní listina
20.09.2008
 

Dalším kolektivním soubojem motocyklistů, bude blížící se supermoto národů. Do bulharského Plevenu nominoval manažer naší reprezentace, pan David Novotný, trio Vorlíček, Brabec, Boček.

Startovní listina letošního motokrosu národů sice obsahuje skvostná jména světového supermota, nicméně chybí v ní několik perel nejen letošního světového šampionátu. Jako příkladem uveďme absenci Francouze VD Bosche, vedoucího jezdce šampionátu S1, Němce Heimera, či bratří Chareyerů.

Startovní listina Supermota národů 2008:
#  1 Francie
Sylvain Bidart (Husqvarna 450) S1
Adrien Goguet (Husaberg 650) S2
Stephane Blot (Yamaha) Open

#  2 Itálie
Ivan Lazzarini (Aprilia 450) S1
Davide Gozzini (TM 657) S2
Attilio Pignotti (KTM 560) Open

#  3 Velká Británie
Matthew Winstanley (KTM 450) S1
Ricky Higgs (Aprilia 550) S2
Christian Iddon (Aprilia 550) Open

#  4 Německo
Jürgen Künzel (Husqvarna 450) S1
Michael Hermenn (Aprilia 450) S2
Markus Volz (KTM 450) Open

#  5 Belgie
Jean Marc Gaillard (HM Honda 450) S1
Vincent Paquet (KTM 560) S2
Ronny Fryns (HM Honda 450) Open

#  6 Česká republika
Petr Vorlíček (Suzuki 450) S1
David Brabec (Yamaha 450) S2
Jiří Boček (Honda 450) Open

#  7 Švédsko
Ola Eifrem (Suzuki) S1
Jörge Huvell (Honda) S2
Christian Nilsson (Yamaha) Open

#  8 Bulharsko
Alexander Georgiev (KTM 450) S1
Ales Hlad (KTM 610) S2
Rosen Tonchev (KTM 470) Open

#  9 Slovinsko
Nastran Uros (Husqvarna 450) S1
Marko Skarja (Aprilia 550) S2
Jernej Gomboc (Yamaha) Open

#10 Finsko
Ari Astedt (Yamaha 450) S1
Ville Hauhiainen (Husaberg 550) S2
Jussi-Pekka Vehviläinen (Husqvarna 510) Open

#11 Slovinsko (junioři)
Iztok Zivko (Yamaha 450) S1
Silvester Habat (Honda 490) S2
Jan Habat (KTM 450) Open

#12 Finsko (junioři)
Toni Klem (Husqvarna 450) S1
Mauno Hermunen (Husqvarna 510) S2
Kalle Toronen (Honda 450) Open

#13 Španělsko
Angel Grau Rodriguez (?) S1
Francesco Cucharrera Moreno (?) S2
Israel Escalera Sanchis (?) Open

#14 Německo (junioři)
Jan Deitenbach (Suzuki 450) S1
Nico Joannidis (Suzuki 500) S2
Lukas Wolf (Aprilia 450) Open

#15 Chorvatsko
Viktor Bolsec (Honda 450) S1
Deja Opet (Yamaha 480) S2
Tihomir Kotarski (KTM 450) Open

#16 Velká Británie (junioři)
Chris Hodgson (Husqvarna 450) S1
George Clements (Husqvarna 510) S2
Oliver Pope (KTM 450) Open


Další články sekce