KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. ledna do 29. ledna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GNCC ATV series Washington

foto: KTM / D. Scearce
GNCC ATV series  Washington
12.03.2008
 

Druhý závod čtyřkolek GNCC ATM ovládly stroje KTM 525 XC Sport, ve Washingtonu se radovali z prvních dvou míst McGill a Kiser.

Adam McGill z továrního týmu KTM ATV GNCC zvítězil ve druhém závodě letošní GNCC série, který se o uplynulém víkendu konal na dráze ve Washingtonu (GA). Úspěch rakouské továrny potvrdil druhým místem McGillův týmový kolega Taylor Kiser, který dokončil náročnou soutěž šest minut před třetím Brandonem Sommersem na čtyřkolce Yamaha.

 

Adam McGill skončil v prvním letošním závodě, který se jel na Floridě, na pátém místě, ale v Georgii se chtěl prosadit na lepší pozice. Po „holeshotu“ a skvělé práci během dvouhodinového závodu, z toho bylo nakonec jeho první vítězství v prestižní sérii GNCC, stejně jako pro stroj KTM 525 XC Sport ATV.

 

„Jsem nesmírně šťastný, že jsem skončil na absolutním vrcholu. Letos máme skvělý tým a můj motocykl jezdí výborně, neuvěřitelně dobře se ovládá. Trvalo to dlouho, le jsem rád, že jsem se nakonec dostal až sem nahoru,“ popisoval své pocity z prvního vítězství Adam McGill, který se po dvou závodech dostal do čela celkové klasifikace.

 

Výsledky závodu GNCC ATV – Washington (GA)

1.- Adam McGill (KTM)

2.- Taylor Kiser (KTM)

3.- Brandon Sommers (Yamaha)

4.- Bryan Cook (Honda)

5.- Ryan Lane (Honda)

 

GNCC ATV 2008 – celkové pořadí po 2. závodě

1.- Adam McGill – 46

2.- Bryan Cook – 43

3.- Taylor Kiser – 43

4.- Brandon Sommers – 36

5.- Chris Borich (Suzuki) – 30

 

 

Další články sekce