KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. září do 26. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Francie v enduru St. Flour

Foto: J. Edmunds
GP Francie v enduru  St. Flour
17.09.2009
 

Poslední kolo endurového šampionátu proběhlo ve Francii. Svět tedy skončil, není se vše již bude soustředit pouze na vrchol endurového závodění, na tradiční šestidenní.

GP Francie v evduru – St. Flour
Enduro 1 – sobota
  1.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 48:56,86
  2.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +19,54
  3.- Mika Ahola (FIN-Honda) +1:20,61
  4.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:37,15
  5.- Jordan Curvalle (FRA-Sherco) +1:39,25
-----------------------------
13.- Jakub Horák (CZE-KTM) +7:30,10

Enduro 1 – neděle
  1.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 56:00,51
  2.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +3,45
  3.- Eero Remes (FIN-KTM) +42,14
  4.- Mika Ahola (FIN-Honda) +55,44
  5.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:58,31
-----------------------------
11.- Jakub Horák (CZE-KTM) +7:59,55

Enduro 1 – konečné pořadí 2009
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 373 bodů
  2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 358
  3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) 305
  4.- Eero Remes (FIN-KTM) 253
  5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 237
-----------------------------
13.- Jakub Horák (CZE-KTM) 99
26.- David Čadek (CZE-KTM) 17

Enduro 2 – sobota
  1.- Juha Salminen (FIN-BMW) 48:55,84
  2.- David Knight (GBR-Kawasaki) +7,40
  3.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +13,54
  4.- Rodrig Thain (FRA-TM) +30,85
  5.- Nicolas Paganon (FRA-Kawasaki) +34,82

Enduro 2 – neděle
  1.- David Knight (GBR-Kawasaki) 55:38,23
  2.- Rodrig Thain (FRA-TM) +13,16
  3.- Juha Salminen (FIN-BMW) +24,72
  4.- Oscar Balletti (ITA-Honda) +51,33
  5.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +51,52

Enduro 2 – konečné pořadí 2009
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 325 bodů
  2.- Juha Salminen (FIN-BMW) 319
  3.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) 264
  4.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) 251
  5.- Rodrig Thain (FRA-TM) 225

Enduro 3 – sobota
  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 47:51,81
  2.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +1:11,57
  3.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +1:14,11
  4.- Alessandro Botturi (ITA-KTM) +2:29,73
  5.- Marko Tarkkala (FIN-BMW) +3:12,15
-----------------------------
  8.- Michal Kadleček (CZE-TM) +4:47,51

Enduro 3 – neděle
  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 54:36,38
  2.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +1:05,46
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +1:44,28
  4.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +2:00,13
  5.- Alessandro Botturi (ITA-KTM) +2:16,41
-----------------------------
  8.- Michal Kadleček (CZE-TM) +5:41,06

Enduro 3 – konečné pořadí 2009
  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 366 bodů
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 342
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 325
  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) 258
  5.- Marcus Kehr (GER-KTM) 226
-----------------------------
11.- Michal Kadleček (CZE-TM) 68

Enduro Junior – sobota
  1.- Sebastien Bozzo (FRA-Husqvarna) 50:12,46
  2.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +19,76
  3.- Yannick Bossi /FRA-TM) +52,38
  4.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) +52,79
  5.- Adrien Metge (FRA-Husqvarna) +1:05,86
-----------------------------
27.- Milan Engel (CZE-KTM) +12:57,42

Enduro Junior – neděle
  1.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) 57:26,49
  2.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) +54,48
  3.- Carl Sjoo (SWE-Husaberg) +1:04,18
  4.- Adrien Metge (FRA-Husqvarna) +1:16,25
  5.- Sebastien Bozzo (FRA-Husqvarna) +2:39,42
-----------------------------
23.- Milan Engel (CZE-KTM) +8:16,79

Enduro Junior – konečné pořadí 2009
  1.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 294 bodů
  2.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) 246
  3.- Jeremy Joly (FRA-Honda) 216
  4.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) 212
  5.- Mirko Gritti (ITA-Beta) 190
-----------------------------
31.- Milan Engel – 24


Další články sekce