KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Grand Prix Řecka Supermoto Thessaloniki

Foto: Youthstream
Grand Prix Řecka Supermoto  Thessaloniki
18.10.2009
 

V Řecku pokračoval světový šampionát supermoto. Z dalšího vítězství v kategorii S1 se radoval Thomas Chareyre, který opět nepoznal porážku ani v jedné jízdě, nicméně díky výpadku v Británii, kde do závodu kvůli zranění nenastoupil, je až na 3. místě celkového pořadí. V první jízdě třídy S2 se radoval jeho bratr Adrien, ovšem ten o vítězství nakonec přišel díky chybě ve druhé jízdě. Z triumfu v řeckém Thessaloniki se tak nakonec radoval Gerald Delepine.

Grand Prix Řecka Supermoto – Thessaloniki
S1 – 1. závod:
  1.- Thomas Chareyre (FRA-Husqvarna) 20 kol / 19:22,433
  2.- Giovanni Bussei (ITA-Honda) +11,198
  3.- Ivan Lazzarini (ITA-Honda) +11,770
  4.- Thierry van den Bosch (FRA-TM) +13,018
  5.- Bernd Hiemer (GER-KTM) +15,113
  6.- Matthew Winsstanley (GBR-Husqvarna) +29,288
  7.- Eddy Seel (BEL-Suzuki) +31,698
  8.- Viktor Bolsec (CRO-Honda) +32,088
  9.- Alex Serafini (ITA-TM) +35,140
10.- Mauno Hermunen (FIN-Husqvarna) +38,205

S1 – 2. závod:
  1.- Thomas Chareyre (FRA-Husqvarna) 20 kol / 19:21,024
  2.- Bernd Hiemer (GER-KTM) +8,003
  3.- Ivan Lazzarini (ITA-Honda) +8,706
  4.- Mauno Hermunen (FIN-Husqvarna) +8,858
  5.- Thierry van den Bosch (FRA-TM) +18,511
  6.- Giovanni Bussei (ITA-Honda) +20,896
  7.- Viktor Bolsec (CRO-Honda) +38,409
  8.- Matthew Winsstanley (GBR-Husqvarna) +38,59
  9.- Alex Serafini (ITA-TM) +38,933
10.- Eddy Seel (BEL-Suzuki) +44,494

S1 – průběžné pořadí:
  1.- Thierry van den Bosch (FRA-TM) 192 bodů
  2.- Mauno Hermunen (FIN-Husqvarna) 174
  3.- Thomas Chareyre (FRA-Husqvarna) 167
  4.- Ivan Lazzarini (ITA-Honda) 163
  5.- Eddy Seel (BEL-Suzuki) 136
  6.- Giovanni Bussei (ITA-Honda) 114
  7.- Alex Serafini (ITA-TM) 90
  8.- Matthew Winsstanley (GBR-Husqvarna) 81
  9.- Massimo Beltrami (ITA-Aprilia) 58
10.- Christian Ravaglia (ITA-Aprilia) 57

S2 – 1. závod:
  1.- Adrian Chareyre (FRA-Husqvarna) 20 kol / 19:29,559
  2.- Gerald Delepine (BEL-Husqvarna) +3,496
  3.- Paolo Gaspardone (ITA-Honda) +9,423
  4.- Davide Gozzini (ITA-TM) +13,922
  5.- Fabrizio Bartolini (ITA-Husqvarna) +16,038
  6.- Edgardo Borella (ITA-KTM) +16,580
  7.- Alexander Georgiev (BUL-KTM) +32,062
  8.- Nastran Uros (SLO-Husqvarna) +37,293
  9.- Andrea Occhini (ITA-TM) +39,847
10.- Ales Hlad (BUL-Aprilia) +56,093

S2 – 2. závod:
  1.- Davide Gozzini (ITA-TM) 19 kol / 19:24,138
  2.- Gerald Delepine (BEL-Husqvarna) +18,149
  3.- Paolo Gaspardone (ITA-Honda) +20,251
  4.- Adrian Chareyre (FRA-Husqvarna) +21,099
  5.- Andrea Occhini (ITA-TM) +30,355
  6.- Alexander Georgiev (BUL-KTM) +35,232
  7.- Ales Hlad (BUL-Aprilia) -1 kolo
  8.- Edgardo Borella (ITA-KTM) -1 kolo
  9.- Fabrizio Bartolini (ITA-Husqvarna) -2 kola
10.- Nastran Uros (SLO-Husqvarna) -7 kol

S2 – průběžné pořadí:
  1.- Adrian Chareyre (FRA-Husqvarna) 215 bodů
  2.- Davide Gozzini (ITA-TM) 188
  3.- Gerald Delepine (BEL-Husqvarna) 174
  4.- Paolo Gaspardone (ITA-Honda) 143
  5.- Edgardo Borella (ITA-KTM) 130
  6.- Lorenzo Mariani (ITA-TN) 99
  7.- Fabrizio Bartolini (ITA-Husqvarna) 99
  8.- Christian Iddon (GBR-KTM) 95
  9.- Ales Hlad (BUL-Aprilia) 89
10.- LLionel Deridder (BEL-KTM) 76


Další články sekce