KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Greg Hancock opět ve Mšeně

Jaroslav Líbal, Grepl PDK Mšeno
Greg Hancock opět ve Mšeně
14.08.2009
 

Již příští týden se pojede úvodní kolo finálové části extraligy družstev, ve Mšeně u Mělníka se opět představí aktuálně druhý muž světového šampionátu Grand Prix jednotlivců.

Před posledním závodem základní části letošní extraligy družstev - nejvyšší domácí plochodrážní soutěže - tomu věřil jen málokdo. Zákulisím se šuškalo, že domácí tým Mšena posílí hvězdný Američan Greg Hancock. Všechny informace se nakonec potvrdily a "Herbie" ve Mšeně opravdu nechyběl. Dokázal, že patří k nejužší světové extratřídě a jednoznačným vítězstvím ve všech svých rozjížďkách dovedl mšenský tým k vítězství. Dnes devětatřicetiletý plochodrážník, který od založení cyklu Grand Prix v roce 1995 nechyběl ani v jediném závodě série a v letošní sezoně mu patří v průběžné klasifikaci druhá příčka hned za Australanem Jasonem Crumpem však spolu se Mšenem připravil další překvapení. Jeho návštěva 1. července totiž nebyla poslední a diváci se na něj mohou těšit již ve středu, tedy 19. srpna znovu!

Ve Mšeně u Mělníka totiž vstupuje extraliga prvním finálovým závodem do své závěrečné fáze. V závodě, který startuje v půl osmé večer se s domácí vestou Grepl PDK Mšeno představí také další hvězda - ve skvělé formě jezdící polský závodník Piotr Protasiewicz, kterého již z tuzemských podniků známe. K těmto dvěma se přidají čeští závodníci Jan Jaroš, Filip Šitera, Vladimír Višváder a v jednání je rovněž příchod talentovaného juniora Jana Holuba, jehož PK Plzeň se do finálové části neprobojoval. Soupeři týmu ze Mšena budou celky AK Slaný, PSK Olymp Praha a ZP Pardubice.


Další články sekce