KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Guintoli k Haslamovi

Tisková zpráva Alstare Suzuki Teamu
Guintoli k Haslamovi
12.10.2009
 

Tým Alstare Suzuki dnes oznámil složení svého týmu pro WSBK 2010, s GSX-R1000 K10 pojedou Sylvain Guintoli a již dříve představený Leon Haslam.

Velmi rychlý spád mělo jednání o druhém jezdci továrního týmu Suzuki. Jak uvádí dnešní tisková zpráva, toto jednání začalo minulý čtvrtek a vyvrcholilo dnešním podpisem smlouvy pro WSBK 2010. Na základě této smlouvy se vedle Leona Haslama posadí do sedla továrního stroje GSX-R1000 K10 francouzský jezdec Sylvain Guintoli. Součástí této dohody je i přesun Yukio Kagayamy do britského šampionátu, kde opět pojede v barvách továrního Crescent Suzuki Teamu.

Francis Batta – manažer týmu Alstare Suzuki:
„Sylvain již zná tovární stroj Suzuki i pneumatiky Pirelli. Jeho motivace do této práce je pro nás velmi pozitivní. V týmu Suzuki Alstare jsme také všichni šťastní, že můžeme přivítat britského jezdce. Jsme rádi, že jsme pro WSBK 2010 podepsali Leona Haslama. Leon má za sebou silné rodinné postavení, které mu pomáhá a velmi dobře radí. Má bojovného ducha a zcela jistě je jedním z nejlepších jezdců ve WSBK. Jsme si jistí, že jeho touha pracovat a vyhrávat, bude našemu týmu nápomocná. S takovýmto týmem cítíme, že má Leon velkou a jasnou budoucnost.“


Další články sekce