KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Haga i Fabrizio zůstávají u Ducati

Text: kast, Foto: moto-racing.cz
Haga i Fabrizio zůstávají u Ducati
22.09.2009
 

Oba tovární jezdci Ducati budou týmovými parťáky i příštím roce.

Tým Xerox Ducati potvrdil, že duo jezdců Fabrizio – Haga zůstávají u týmu i na rok 2010. V případě Hagy se tak spekulace o ukončení jeho závodnické kariéry po této sezoně ukázaly jako pouhá blamáž. „Nitro Nori“ ztrácí tři závody před koncem šampionátu 18 bodů na vedoucího Bena Spiese, a tak naděje na zisk titulu stále žije.


Nori Haga
“Jsem velmi rád, že mi tento skvělý tým nadále věří. Děkuji Ducati, týmu a všem, kteří mi pomohli s rozhodováním. Mám velmi dobrý vztah se svým týmem a Michelem, a tak jsem velice šťastný, že zde mohu zůstat i v roce 2010“. Zatím nevíme, jak tento rok dopadne, ale já budu pracovat na plno".

Michel Fabrizio
“Jsem velmi šťastný, že jsem obdržel potvrzení o obnovení smlouvy den před mými narozeninami, tato zpráva byla skvělým ukončením týdne. V současné době mi patří třetí místo v šampionátu a v posledních třech závodech chci podat ještě lepší výkony“. V Imole pojedu svůj závod, a pak uvidíme, jak se umístí Nori…..v případě potřeby přehodnotím na poslední dva podniky strategii a pomohu Norimu".


Další články sekce