KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Haslam trénoval v Adrii

Foto: Petr Štola
Haslam trénoval v Adrii
17.06.2009
 

Leon Haslam je připraven na Misano, nicméně je si vědom, že pro lepší výsledky bude potřeba připravit do dalších závodů výkonnější agregát.

První polovina sezony znamenala pro mladého Brita Leona Haslama několik zajímavých výsledků, které ho aktuálně posadily na 6. místo celkového pořadí Mistrovství světa Superbike. Po závodě v Salt Lake City absolvoval jezdec týmu Stiggy Racing krátký test na okruhu Adria, s jehož výsledky byl spokojen. Syn jedné z velkých legend historie tohoto závodění Rona Haslama věří, že je na další závody připraven, nicméně také zdůrazňuje, že od brněnského závodu bude k dosažení dobrých výsledků potřeba nový, výkonnější motor pro jeho stroj Honda CBR 1000RR.

Leon Haslam:
„Těším tento víkend do Misana. Pro mě je to další okruh, kde jsem ještě nikdy nebyl. Vypadá to, jaké skvělá dráha právě pro mě. Bude to další výzva rychle se tu dráhu naučit a nastavit konkurenceschopně motorku. Po návratu z USA jsem strávil několik dní v Itálii při testech motoru. Udělalo se nějaké zlepšení a já se nyní těším na okruh, kde budeme v tvrdé práci o nadcházejícím víkendu pokračovat.“


Další články sekce