KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Hledáme nové spolupracovníky

Moto-Racing.cz
Hledáme nové spolupracovníky
19.06.2009
 

Server Moto-Racing.cz hledá nové spolupracovníky na uvolněné místo po Jiřím Mikšíkovi, ale i pro práci na jiném, než na silničním sportu.

Poté, co se Jiří Mikšík rozhodl ukončit spolupráci s tímto serverem a přestoupit do jiného týmu, máme nezacelenou díru v našich řadách. Myšlenka ukončení tohoto portálu mě držela pouze několik minut, ale nakonec pochopitelně zvítězil hlas vlastního já, který tomuto projektu již věnoval mnoho svých fyzických i psychických sil.

K zabezpečení kvalitního chodu serveru je nutné doplnit tým redaktorů a přispěvatelů a další spolupracovníky. Z tohoto důvodu hledám lidi, kteří jsou ochotni přispívat svými články a publikovat je na tomto motocyklovém portálu se sportovní tématikou. Jedná se o vedlejší pracovní činnost, která je samozřejmě honorovaná v rámci odvedené práce.

Pokud si myslíte, že právě vy jste ten, či ta, která se dokáže písemně projevovat, napište na email: info@moto-racing.cz nebo zavolejte na mobil 603 45 39 77. Věřím, že se společně dohodneme na rozsahu práce i na honoráři za tuto službu.

Zájem samozřejmě máme nejen o spolupracovníky pro sekci „road racing“, ale pokud Vás baví jiný druh motocyklových závodů, tak i pro vás jistě najdeme uplatnění.


Další články sekce