KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Hledáte práci v závodním týmu? Tady jí máte!

Moto-Racing.cz
Hledáte práci v závodním týmu? Tady jí máte!
15.12.2009
 

Cestujete rádi po Evropě? Chcete být přímo v centru závodění jako mechanik týmu? Pak je tato nabídka jako šitá na vaší míru.

Renomovaný motocyklový tým, připravující se na další sezonu silničních závodů motocyklů, která jej zavede do různých koutů Evropy, hledá mechanika pro práci na závodech i v týmové dílně v Praze. Z emailu, ve kterém nám manažer týmu poslal svou žádost vyjímáme:

Nabízíme práci mechanika v našem závodním motocyklovém týmu. Náš tým se v posledních letech účastnil světového poháru a několika národních šampionátů v západní a jižní Evropě. O účasti v roce 2010 se momentálně jedná.

Pro práci v našem týmu požadujeme:
Spolehlivost, dodržování daných pravidel, časovou flexibilitu, vysoké  pracovní nasazení a ochotu se učit novým věcem, praxi v oboru, řidičský průkaz  sk. B, C, E  Otevřené srdce jedné stopě.

Za dobře odvedenou práci nabízíme:
Při dodržovaní daných pravidel seriózní jednání, dobré pracovní i finanční  podmínky, zdokonalení se v cizím jazyce, zajímavé prostředí a kontakt se  zajímavými lidmi z prestižních motocyklových závodů, kterých se náš tým již  řadu let účastní.

Místo pracoviště:
V době závodů: depo závodních strojů různých evropských okruhů
Mimo závody: dílna týmu v Praze

Datum nástupu: dohodou, nejlépe začátkem příštího roku 2010 pro získání času na zaučení.

Požadované doklady: stručný životopis (zasílejte na email: possibility@email.cz)

Více informací formou emailu, ve kterém prosím zanechte své telefonní číslo – ozveme se. Podrobné informace při osobní schůzce.

Tolik informace z emailu manažera týmu, který nechce v této fázi zveřejňovat více informací, každopádně v závěru svého emailu slibuje, že se ozve absolutně každému zájemci o tuto práci, i kdyby jich prý bylo 500. Každý z vás, který projeví o místo mechanika zájem, bude pozván k osobnímu jednání, při kterém proběhne nejen ústní pohovor, ale bude mu ukázané i prostředí, ve kterém bude pracovat (dílna v Praze).

Manažer týmu zdůrazňuje, že jeho největší preference je kladená na chuť pracovat v tomto závodním prostředí a chuť zdokonalovat se. Co prý uchazeč o toto zaměstnáni nebude znát, určitě se do prvního závodu naučí.


Další články sekce