KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Honda Althea oficiálně představil své jezdce

Tisková zpráva Honda Althea
Honda Althea oficiálně představil své jezdce
12.11.2008
 

To, co jsme vám již přiblížili minulý týden, se včera oficiálně potvrdilo. Matt Lagrive pro rok 2009 přestupuje do týmu HannSpree Honda Althea.

Matthieu Lagrive se ve světovém supersportovém kolotoči pohybuje od roku 2002. Poslední roky to bylo v českém týmu Intermoto Czech, ve kterém také dosáhl svých nejlepších úspěchů, jako například třetí místo na okruhu Lausitzring, či dvě vítězství v kvalifikacích. Do týmu HannSpree Honda Althea přichází namísto Australana Russella Hollanda, jenž je naopak jedním z jezdců, se kterým jedná tým Intermoto Czech.

„Jsem nadšení z mého spojení s mým novým Honda týmem ve světovém šampionátu supersportů,“ říká Matthieu Lagrive, jehož novým kolegou v týmu HannSpree Honda Althea bude Australan Mark Aitchinson, tedy mladík který v letošním roce předvedl několik působivých výsledků s novým Triumphem. „HannSpree Honda Althea je jedním ze špičkových týmů v tomto šampionátu,“ pokračuje Lagrive, jenž bude jezdit na Hondě CBR 600RR modelové řady 2009, která se těší tovární podpoře. „Těším se na výzvu práce s novým materiálem v novém týmu. Věřím, že jsme s Hondou schopní vyprodukovat vítězný tým.“


Další články sekce