KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Husqvarna připravená na start Grand Prix

Tisková zpráva Husqvarna Motorcycles
Husqvarna připravená na start Grand Prix
10.04.2008
 

Již tento víkend odstartuje v italském Turíně Mistrovství světa Supermoto a u Husqvarny jsou připravení na obhajobu světových titulů.

Na dráze Lingotto v italském Turíně odstartuje o nadcházejícím víkendu Mistrovství světa v Supermotu. Na obhajobu světových titulů mezi výrobci je připravená továrna Husqvarna, která do souboje jednotlivců nasadí obhájce loňských titulů Mistra světa Adriena Chareyreho (S1) a Geralda Delepina (S2). Tentokrát ovšem oba budou stát proti sobě ve třídě S2, když pro třídu S1 angažovala Husqvarna mladého francouzského šampióna Thomase Chareyreho, který ovšem již v loňském roce využíval továrnou připravovaný stroj Husqvarna SM 450R.

 

Aby se ujistil, že je plně připraven na start sezóny Grand Prix, absolvoval minulý týden belgický jezdec Gerald Delepin závod svého domácího šampionátu. Gerald předvedl skvělý výkon, kterým v zahajovacím závode belgického šampionátu zvítězil. „Jsem se svou přípravou spokojený, nemůžu se dočkat zahájení Grand Prix. Samozřejmě chci obhájit titul a jsem připravený na setkání se soupeři v Turíně,“ říkal Delepin před odjezdem do Itálie.

 

Nehledě na tovární trojici, bude v Turíně více jezdců na „Huskys“. Například tým Cross 2R představí Kevina Berthomeho a Sylvaina Bidarta, tedy 5. a 6. muže loňského šampionátu S1.

 

 

Další články sekce