KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE Portugalsko 1. den

Foto: J. Edmunds / KTM
ISDE Portugalsko  1. den
13.10.2009
 

V Portugalsku včera odstartovala tradiční endurové šestidenní. Naše barvy letos hájí pouze juniorský tým a několik klubových týmů, které si však na úvod vedly znamenitě.

ISDE PORTUGALSKO – 1. den
Hlavní soutěž národních týmů
Kategorie E1 – 1. den
  1.- Eero Remes (FIN-KTM) 33:44,98
  2.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +35,79
  3.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +37,61
  4.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +46,16
  5.- Michal Szuster (POL-Yamaha) +55,82
---------------------------------------------------
28. Martin Kuklík (CZE-KTM) +3:21,49
35. Milan Engel (CZE-KTM) +4:11,61
39.- Jakub Horák (CZE-KTM) +4:25,89

Kategorie E2 – 1. den
  1.- David Knight (GBR-Kawasaki) 33:48,66
  2.- Rodrig Thain (FRA-TM) +8,25
  3.- Juha Salminen (FIN-BMW) +20,02
  4.- Oscar Balletti (ITA-Honda) +22,75
  5.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +27,88

---------------------------------------------------
51.- Jiří Bittner (CZE-KTM) +5:46,25

Kategorie E3 – 1. den
  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 33:44,07
  2.- Samuli Aro (FIN-KTM) +1,60
  3.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +6,03
  4.- Kurt Caselli (USA-KTM) +34,06
  5.- Alessandro Botturi (ITA-KTM) +43,51

Kategorie Woman – 1. den
  1.- Ludivine Puy (FRA-Gas Gas) 40:34,46
  2.- Jassica Jonsson (SWE-Gas Gas) +2:09,30
  3.- Maria Forsberg (USA-KTM) +2:44,36

Soutěž klubových družstev
Kategorie C1 – 1. den
  1.- Lauri Salonen (FIN-KTM) 36:44,25
  2.- Jan Zaremba (CZE-KTM) +5,72
  3.- Fred Hoess (USA-Kawasaki) +48,72
---------------------------------------------------
20.- Luboš Klimeš (CZE-Sherco) +2:57,87
21.- Martin Gottvald (CZE-Husqvarna) +3:01,02

Kategorie C2 – 1. den
  1.- Ryan Powell (USA-Yamaha) 35:44,37
  2.- Luca Cherubini (ITA-TM) +37,92
  3.- Jacob Morhed (SWE-KTM) +1:05,03
---------------------------------------------------
  6.- Vít Kuklík (CZE-Husaberg) +2:10,54
13.- Miroslav Kučírek (CZE-KTM) +2:50,32
20.- Zdeněk Gottvald (CZE-Husqvarna) +3:29,52
27.- Michal Rudolf (CZE-Sherco) +3:54,82
41.- Marek Nešpor (CZE-Husaberg) +5:05,32
46.- Lukáš Hádek (CZE-KTM) +5:40,11
54.- Jan Kudrnáč (CZE-KTM) +7:00,92

Kategorie C3 – 1. den
  1.- Michal Kadleček (CZE-TM) 36:15,72
  2.- Stefan Svitko (SVK-KTM) +5,30
  3.- David Čadek (CZE-KTM) +21,73
---------------------------------------------------
  4.- Martin Žerava (CZE-KTM) +1:10,51
31.- Milan Kurfiřt (CZE-Gas Gas) +10:53,21
52.- Petr Hušek (CZE-Sherco) +36:34,39

Celkové pořadí WORLD TROPHY (1. den)
  1.- Francie 2:50:24,81
  2.- Finsko +51,90
  3.- Itálie +1:44,53
  4.- Austrálie +5:01,76
  5.- USA +5:19,61

Celkové pořadí JUNIOR TROPHY (1. den)
  1.- Francie 1:47:07,88
  2.- USA +1,28
  3.- Španělsko +22,11
  4.- Portugalsko +1:18,05
  5.- Itálie +1:35,90
---------------------------------------------------
10.- Česká republika +6:06,05

Celkové pořadí KLUBOVÁ SOUTĚŽ (1. den)
  1.- Haruda Team RAC Sedlčany (Kadleček, Žerava, Čadek) 1:50:19,40
  2.- Motoclub Italia +1:31,35
  3.- Gofasters.com +2:18,62
  4.- Motoklub Jiřetín-pneu (Zaremba, V. Kuklík, Kučírek) +3:00,17
  5.- Haviar KTM Slovakia + 3:35,11
---------------------------------------------------
17.- Motoklub Jiřetín-batex (M. Gottvald, Z. Gottvald, Nešpor) +9:29,45
34.- Motosport Bozkov (Kurfiřt, Hádek, Kudrnáč) +20:59,30
59.- ENC Sherco Racing CZ (Klimeš, Rudolf, Hušek) +41:52,02


Další články sekce