KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE Portugalsko 2. den

Foto: J. Edmunds / KTM
ISDE Portugalsko  2. den
13.10.2009
 

V Portugalsku pokračovala druhým dnem letošní šestidenní soutěž.

Skvěle si opět počínaly naše klubové týmy. Několik našich jezdců dokonce zazářilo, Kadleček vyhrál kategorii C3, ve které byl Čadek druhý, Žerava čtvrtý. Víťa Kuklíik a Míra Kučírek brali vynikající 4., resp. 6. místo v kategorii C2, zatímco Honza Zaremba nepustil nikoho před sebe ve třídě C1.

ISDE PORTUGALSKO – 2. den
Hlavní soutěž národních týmů
Kategorie E1 – 2. den
  1.- Eero Remes (FIN-KTM) 35:50,42
  2.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +56,23
  3.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +1:25,18
  4.- Michal Szuster (POL-Yamaha) +1:33,69
  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +1:35,67
---------------------------------------------------
27. Martin Kuklík (CZE-KTM) +3:47,68
35.- Jakub Horák (CZE-KTM) +4:54,86
41. Milan Engel (CZE-KTM) +5:50,57

Kategorie E2 – 2. den
  1.- Rodrig Thain (FRA-TM) 34:20,49
  2.- Luis Correia (POR-Yamaha) +5,53
  3.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +14,82
  4.- Carl Sjoo (SWE-Husaberg) +19,04
  5.- Alessandro Bellometti (ITA-KTM) +36,37
---------------------------------------------------
46.- Jiří Bittner (CZE-KTM) +4:53,72

Kategorie E3 – 2. den
  1.- Samuli Aro (FIN-KTM) +33:47,04
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +5,26
  3.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +16,39
  4.- Kurt Caselli (USA-KTM) +36,98
  5.- Alex Salvini (ITA-Husqvarna) +58,79

Kategorie Woman – 2. den
  1.- Ludivine Puy (FRA-Gas Gas) 42:40,77
  2.- Sandra Adriansson (SWE-Kawasaki) +1:23,57
  3.- Jassica Jonsson (SWE-Gas Gas) +1:37,85

Soutěž klubových družstev
Kategorie C1 – 2. den
  1.- Jan Zaremba (CZE-KTM) 36:35,17
  2.- Maurizio Gerini (ITA-KTM) +35,52
  3.- Lauri Salonen (FIN-KTM) +50,08
---------------------------------------------------
12.- Martin Gottvald (CZE-Husqvarna) +3:41,42
20.- Luboš Klimeš (CZE-Sherco) +4:45,95

Kategorie C2 – 2. den
  1.- Luca Cherubini (ITA-TM) 35:46,76
  2.- Jacob Morhed (SWE-KTM) +1:09,11
  3.- Henrik Linoholm (SWE-KTM) +1:53,39
---------------------------------------------------
  4.- Vít Kuklík (CZE-Husaberg) +2:26,33
  6.- Miroslav Kučírek (CZE-KTM) +2:33,50
20.- Zdeněk Gottvald (CZE-Husqvarna) +3:51,74
27.- Michal Rudolf (CZE-Sherco) +4:13,16
44.- Lukáš Hádek (CZE-KTM) +6:45,62
58.- Jan Kudrnáč (CZE-KTM) +8:40,12
94.- Marek Nešpor (CZE-Husaberg) +16:11,61

Kategorie C3 – 2. den
  1.- Michal Kadleček (CZE-TM) 35:56,26
  2.- David Čadek (CZE-KTM) +44,71
  3.- Rory Sullivan (USA-Husaberg) +50,74
---------------------------------------------------
  4.- Martin Žerava (CZE-KTM) +1:47,06
14.- Petr Hušek (CZE-Sherco) +4:59,16
27.- Milan Kurfiřt (CZE-Gas Gas) +10:31,52

Celkové pořadí WORLD TROPHY (po 2. dni)
  1.- Francie 5:43:38,66
  2.- Finsko +1:17,93
  3.- Itálie +3:26,13
  4.- Švédsko +9:04,08
  5.- Austrálie +10:15,87

Celkové pořadí JUNIOR TROPHY (po 2. dni)
  1.- Španělsko 3:35:58,54
  2.- Francie +13,20
  3.- USA +14,61
  4.- Itálie+2:34,85
  5.- Portugalsko +5:22,51
---------------------------------------------------
  8.- Česká republika +12:52,98

Celkové pořadí KLUBOVÁ SOUTĚŽ (po 2. dni)
  1.- Haruda Team RAC Sedlčany (Kadleček, Žerava, Čadek) 3:40:39,95
  2.- Motoclub Italia +2:36,72
  3.- Motoklub Jiřetín-pneu (Zaremba, V. Kuklík, Kučírek) +5:48,14
  4.- Team Ostra Junior +11:41,34
  5.- Team Ostra +14:37,90
---------------------------------------------------
19.- Motoklub Jiřetín-batex (M. Gottvald, Z. Gottvald, Nešpor) +31:02,36
28.- Motosport Bozkov (Kurfiřt, Hádek, Kudrnáč) +44:05,79
32.- ENC Sherco Racing CZ (Klimeš, Rudolf, Hušek) +53:47,90


Další články sekce