KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE Portugalsko 3. den

Foto: J. Edmunds / KTM
ISDE Portugalsko  3. den
14.10.2009
 

I třetí den 84. šestidenní soutěže pokračoval ve stejném duchu, jak první dva dny, tedy ve skvělé jízdě našich klubových týmů.

Michal Kadleček a Honza Zaremba opět vyhráli své kategorie, mezi elitní trojicí také Víťa Kuklík a David Čadek, v top ten dnešního dne pak Martin Gottvald, Míra Kučírek i Martin Žerava.

Podobné je i celkové pořadí jednotlivců, kde ve třídě C3 (klubová kategorie) vede česká dvojice Kadleček-Čadek, sledovaná Američanem Sullivanem, naším Martinem Žeravou a Slovákem Zlatko Novosadem. V Top ten třídy C2 je jak Víťa Kuklík (4. místo), tak Miroslav Kučírek (8. místo), zatímco jednoznačným lídrem kategorie C1 je Jan Zaremba. Pěkný je i pohled na soutěž jezdců se stroji KTM o klubovou cenu, kde na prvním místě celkového pořadí je náš David Čadek, druhý je Honza Zaremba, na 7. místě je Martin Žerava a v desítce je i Miroslav Kučírek (10. místo).

ISDE PORTUGALSKO – 3. den
Hlavní soutěž národních týmů
Kategorie E1 – 3. den
  1.- Michal Szuster (POL-Yamaha) 32:51,94
  2.- Eero Remes (FIN-KTM) +6,07
  3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +6,73
  4.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +7,11
  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +8,01
---------------------------------------------------
32. Martin Kuklík (CZE-KTM) +2:44,95
36.- Jakub Horák (CZE-KTM) +2:57,02
38.- Milan Engel (CZE-KTM) +3:14,84

Kategorie E2 – 3. den
  1.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) 32:29,29
  2.- Rodrig Thain (FRA-TM) +8,85
  3.- Luis Correia (POR-Yamaha) +8,85
  4.- Oscar Balletti (ITA-Honda) +27,35
  5.- Toby Price (AUS-Kawasaki) +31,94
---------------------------------------------------
37.- Jiří Bittner (CZE-KTM) +2:44,22

Kategorie E3 – 3. den
  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 32:01,16
  2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +26,99
  3.- Alex Salvini (ITA-Husqvarna) +44,62
  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) +49,33
  5.- Kurt Caselli (USA-KTM) +52,33

Kategorie Woman – 3. den
  1.- Ludivine Puy (FRA-Gas Gas) 37:19,69
  2.- Audrey Rossat (FRA-Gas Gas) +2:37,99
  3.- Stephanie Bouisson (FRA-Yamaha) +2:48,12

Soutěž klubových družstev
Kategorie C1 – 3. den
  1.- Jan Zaremba (CZE-KTM) 34:19,64
  2.- Maurizio Gerini (ITA-KTM) +27,39
  3.- Lauri Pohjonen (FIN-Husqvarna) +54,70
---------------------------------------------------
10.- Martin Gottvald (CZE-Husqvarna) +2:20,30
22.- Luboš Klimeš (CZE-Sherco) +3:41,02

Kategorie C2 – 3. den
  1.- Luca Cherubini (ITA-TM) 33:39,39
  2.- Jacob Morhed (SWE-KTM) +1:10,67
  3.- Vít Kuklík (CZE-Husaberg) +1:32,19
---------------------------------------------------
  8.- Miroslav Kučírek (CZE-KTM) +2:00,50
15.- Zdeněk Gottvald (CZE-Husqvarna) +2:38,93
31.- Michal Rudolf (CZE-Sherco) +3:48,71
35.- Marek Nešpor (CZE-Husaberg) +4:03,91
41.- Lukáš Hádek (CZE-KTM) +4:33,29
58.- Jan Kudrnáč (CZE-KTM) +6:53,11

Kategorie C3 – 3. den
  1.- Michal Kadleček (CZE-TM) 34:09,50
  2.- David Čadek (CZE-KTM) +1:78
  3.- Stefan Svitko (SVK-KTM) +16:96
---------------------------------------------------
  8.- Martin Žerava (CZE-KTM) +1:24,81
30.- Milan Kurfiřt (CZE-Gas Gas) +7:46,25
45.- Petr Hušek (CZE-Sherco) +21:05,72

Celkové pořadí WORLD TROPHY (po 3. dni)
  1.- Francie 8:27:15,90
  2.- Itálie +4:33,59
  3.- Finsko +5:05,34
  4.- Austrálie +13:22,04
  5.- Švédsko +14:07,13

Celkové pořadí JUNIOR TROPHY (po 3. dni)
  1.- Španělsko 5:16:52,32
  2.- Francie +15,48
  3.- USA +2:33,38
  4.- Itálie +3:52,19
  5.- Švédsko +9:16,95
---------------------------------------------------
10.- Česká republika +18:40,56

Celkové pořadí KLUBOVÁ SOUTĚŽ (po 3. dni)
  1.- Haruda Team RAC Sedlčany (Kadleček, Žerava, Čadek) 5:24:35,04
  2.- Motoclub Italia +2:37,97
  3.- Motoklub Jiřetín-pneu (Zaremba, V. Kuklík, Kučírek) +7:04,16
  4.- Team Ostra Junior +16:39,90
  5.- Team Ostra +20:16,95
---------------------------------------------------
11.- Motoklub Jiřetín-batex (M. Gottvald, Z. Gottvald, Nešpor) +37:48,83
24.- Motosport Bozkov (Kurfiřt, Hádek, Kudrnáč) +1:00:51,63
29.- ENC Sherco Racing CZ (Klimeš, Rudolf, Hušek) +1:20:36,79


Další články sekce