KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE Portugalsko 4. den

Foto: J. Edmunds / KTM
ISDE Portugalsko  4. den
15.10.2009
 

84. šestidenní se přehoupla do své druhé poloviny. Čtvrtý den soutěže byli opět vidět naši jezdci, zejména pak v klubové soutěži.

V ní opět řádili Michal Kadleček a Honza Zaremba, kteří opět vyhráli své kategorie. Mezi nejlepšími třemi pak přijeli i Víťa Kuklík a David Čadek. Naši junioři se ve „Stříbrné váze“ posunuli o jednu pozici a aktuálně jim patří 9. místo.

ISDE PORTUGALSKO – 4. den
Hlavní soutěž národních týmů
Kategorie E1 – 4. den
  1.- Eero Remes (FIN-KTM) 32:45,99
  2.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +4,30
  3.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +27,72
  4.- Michal Szuster (POL-Yamaha) +43,98
  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +47,96
---------------------------------------------------
25. Martin Kuklík (CZE-KTM) +2:41,97
35.- Milan Engel (CZE-KTM) +3:42,32
36.- Jakub Horák (CZE-KTM) +3:42,65

Kategorie E2 – 4. den
  1.- Rodrig Thain (FRA-TM) 32:29,25
  2.- Luis Correia (POR-Yamaha) +3,07
  3.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +3,45
  4.- Alessandro Bellometti (ITA-KTM) +23,29
  5.- Oscar Balletti (ITA-Honda) +25,87
---------------------------------------------------
36.- Jiří Bittner (CZE-KTM) +3:15,96

Kategorie E3 – 4. den
  1.- Samuli Aro (FIN-KTM) 32:31,31
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +6,97
  3.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +15,68
  4.- Kurt Caselli (USA-KTM) +17,37
  5.- Alex Salvini (ITA-Husqvarna) +34,31

Kategorie Woman – 4. den
  1.- Ludivine Puy (FRA-Gas Gas) 38:40,76
  2.- Maria Forsberg (USA-KTM) +2:05,96
  3.- Jemma Wilson (AUS-Yamaha) +2:19,92

Soutěž klubových družstev
Kategorie C1 – 4. den
  1.- Jan Zaremba (CZE-KTM) 34:46,03
  2.- Maurizio Gerini (ITA-KTM) +11,14
  3.- Lauri Pohjonen (FIN-Husqvarna) +38,85
---------------------------------------------------
10.- Martin Gottvald (CZE-Husqvarna) +2:28,46
17.- Luboš Klimeš (CZE-Sherco) +3:27,86

Kategorie C2 – 4. den
  1.- Luca Cherubini (ITA-TM) 33:50,35
  2.- Jacob Morhed (SWE-KTM) +1:02,82
  3.- Vít Kuklík (CZE-Husaberg) +1:07,46
---------------------------------------------------
  9.- Miroslav Kučírek (CZE-KTM) +2:42,01
10.- Zdeněk Gottvald (CZE-Husqvarna) +2:45,49
19.- Michal Rudolf (CZE-Sherco) +3:30,24
38.- Marek Nešpor (CZE-Husaberg) +5:00,30
41.- Lukáš Hádek (CZE-KTM) +5:16,68
50.- Jan Kudrnáč (CZE-KTM) +7:00,92

Kategorie C3 – 4. den
  1.- Michal Kadleček (CZE-TM) 34:09,98
  2.- Rory Sullivan (USA-Husaberg) +7:57
  3.- David Čadek (CZE-KTM) +19,36
---------------------------------------------------
  6.- Martin Žerava (CZE-KTM) +1:23,20
14.- Petr Hušek (CZE-Sherco) +3:47,78
32.- Milan Kurfiřt (CZE-Gas Gas) +8:39,19

Celkové pořadí WORLD TROPHY (po 4. dni)
  1.- Francie 11:12:36,12
  2.- Itálie +4:26,11
  4.- Austrálie +16:31,57
  5.- Švédsko +19:57,86
  3.- USA +20:54,59

Celkové pořadí JUNIOR TROPHY (po 4. dni)
  1.- Španělsko 6:58:13,11
  2.- Francie +2:01,09
  3.- USA +4:41,41
  4.- Itálie +6:50,15
  5.- Švédsko +15:13,30
---------------------------------------------------
  9.- Česká republika +24:59,25

Celkové pořadí KLUBOVÁ SOUTĚŽ (po 4. dni)
  1.- Haruda Team RAC Sedlčany (Kadleček, Žerava, Čadek) 7:08:47,54
  2.- Motoclub Italia +3:44,45
  3.- Motoklub Jiřetín-pneu (Zaremba, V. Kuklík, Kučírek) +9:07,86
  4.- Team Ostra Junior +22:13,12
  5.- DMSB 1 ADAC Sachsen +31:48,69
---------------------------------------------------
10.- Motoklub Jiřetín-batex (M. Gottvald, Z. Gottvald, Nešpor) +46:17,31
21.- Motosport Bozkov (Kurfiřt, Hádek, Kudrnáč) +1:19:26,60
23.- ENC Sherco Racing CZ (Klimeš, Rudolf, Hušek) +1:29:56,53


Další články sekce