KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE Řecko 2. den

Foto: ISDE media
ISDE Řecko  2. den
02.09.2008
 

Druhý den 83. šestidenní změnu na vedoucích místech nepřinesl.

I druhý soutěžní den 83. ročníku šestidenní byli ve světové trofeji nejrychlejší borci z Francie, kteří dnešní dávku kilometrů zajeli za 2:44:42,95 hodiny a udrželi si tak vedoucí postavení v prestižní soutěži, kde mají nyní náskok 1:06,31 minuty na druhý tým Itálie. Na třetím místě se i nadále drží jezdci z USA. Dobrý výkon dnes podali finští borci, kteří se dnešním třetím nejlepším výkonem, dostali na čtvrtou pozici, zatímco tým Španělska uzavírá nejlepší pětici. Naši borci dnes zajeli čas 3:05:19,26, což znamenalo pokles na 13. místo, když se před nás dostal tým Portugalska. Velmi dobrý výkon však podal Michal Kadleček, který byl ve své třídě E2 klasifikován jako 22. nejlepší.

V juniorské soutěži byli i dnes nejlepší mladíci z Itálie, kteří si zvýšili svůj náskok na druhou Austrálii již na 3:15,71 minuty. Třetí Francie již ztrácí více jak pět minut. Naše čtveřice juniorů si udržela včerejší 12. pozici, nicméně na elitní desítku ztratila další čtyři minuty.

Slovakia Hant Team si udržel vedení i po druhém soutěžním dni, když svůj náskok na čele celkové klasifikace zvýšil na 3:41,97 minuty. Druhý je stále Motoclub Italia a třetí Catalunya Team. Nejlepší z našich týmu EnC Sherco Racing CZ se dostal na 16. místo. O jednu pozici si polepšil i Motorsport Bozkov 1, který je nyní na 23. místě. Enduro Klub Zruč nad Sázavou postoupil na 26. pozici, zatímco tým Motorsport Bozkov KBS UAMK je klasifikován na 31. pozici.


Další články sekce