KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE Řecko 3. den

Foto: ISDE media
ISDE Řecko  3. den
03.09.2008
 

Na čele celkových klasifikací vše při starém, vedou Francouzi, Italové a Slováci.

Třetí den 83. šestidenní nepřinesl žádné změny na čelních pozicích v nejsledovanějších kategoriích. Na čele světové trofeje jsou stále borci z Francie, kteří program první poloviny soutěže zvládli za 7:50:14,85 hodiny. Na druhém místě se usadil tým Itálie, který na Francouze ztrácí 2:28,84 minuty, třetí jsou stále Američané (+4:48,00). Náš tým dnes bojoval především s Portugalci, kteří měli včera trochu navrch. Dnes byla situace opačná, naši byli o 2:30 minuty rychlejší a dostali se zpět na 12. místo, když nad Portugalci mají náskok pouhých 3,7 sekundy. Skvěle si dnes počínal Michal Kadleček, který ve své třídě E3 dojel dokonce na 14. místě celkové klasifikace. V absolutním pořadí, ve kterém je ještě plných 381 jezdců ve všech kategorií, se náš nejlepší jezdec na letošním ISDE dostal na 59. pozici.

Mezi juniory bojující o stříbrnou vázu, je také stejné pořadí, jaké bylo po včerejším programu. Na čele jsou tedy mladí Italové, kteří mají na druhou Austrálii náskok 4:53,05 a na třetí Francii již dokonce 7:23,34 minuty. Naši chlapci zůstávají na 12. místě, kde ztrácejí minutu přes půl hodiny.

No a ani mezi kluby se mezi prvními pěti týmy nic nezměnilo. Stále vedou borci ze Slovakia Hant Teamu, druzí jsou jezdci Motoclubu Italia a třetí Catalunya Team. Nejlepší náš tým EnC Sherco Racing CZ postoupil o další příčku a patří mu nyní 15. pozice. Motorsport Bozkov – KBS UAMK je klasifikován na 27. místě. Další dva týmy s českou vlaječkou dnes ztratili. Lukáš Kučera z Motorsport Bozkov 1, ani Roman Skalka z Enduro Klubu Zruč nad Sázavou, etapu nedokončili, což znamenalo nejen dvouhodinový započítaný čas, ale i propad výsledkovou listinou. Prvně jmenovaný tým je tedy na 35. místě, ten druhý na místě 36.


Další články sekce