KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jakub Kornfeil oceněn za vítězství v Red Bullu

Tisková zpráva FIM
Jakub Kornfeil oceněn za vítězství v Red Bullu
08.11.2009
 

Prezident FIM dnes předal našemu jezdci Jakubu Kornfeilovi ocenění za vítězství v letošním Red Bull MotoGP Rookies Cupu.

Dnes ráno, před poslední Grand Prix sezony, předal prezident FIM Vito Ippolito ocenění českému jezdci Jakubu Kornfeilovi, který vyhrál letošní Red Bull MotoGP Rookies Cup. Český jezdec vyhrál letošní sezonu v osmém a posledním závodě v srpnu v Brně.

Jakub Kornfeil:
„Red Bull MotoGP Rookies Cup mě naučil hodně důležitých věcí a samozřejmě se zlepšila i má jízda, ale hlavně jsem se naučil, jak se chovat mezi velmi významnými lidmi v závodním světě. Moc si cením toho, jak mě lidé z týmu naučili komunikovat se všemi okolo mě a také samozřejmě s technickým personálem o práci při nastavení motocyklu. Jako jezdec jsem se samozřejmě také hodně naučil, hlavně jsem získal více důvěry do předjíždění. Předtím jsem sám dokázal jezdit rychle, ale k vyhrávání závodů musíte bojovat i s ostatními jezdci a Rookies Cup vás to naučí.“

Server Moto-Racing.cz gratuluje našemu mladému jezdci a přeje hodně skvělých výsledků v jeho další sezoně mezi světovými piloty.


Další články sekce