KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jílovické BikeCountry 2009 v prosinci

Martin Smrž, předseda AMK Jilovice
Jílovické BikeCountry 2009 v prosinci
29.10.2009
 

Tradiční rozloučení se sezonou jílovickým motokrosem letos proběhne na závěr roku, zimní motokros bude v prosinci.

Vážení přátelé,

vzhledem k četným dotazům, kdy se pojede a zda vůbec 11. ročník Jílovického Bikecountry uvádím:

Letošní rok, jak je vám známo, nepatřil mezi ekonomicky nejstabilnější. Protože členové AMK Jílovice, na jejichž možnostech stojí a padá uspořádání Bikecountry, své posty vykonávají ryze dobrovolně a zpravidla nezištně investují i své vlastní prostředky, jsou "postiženi" ekonomickou situací rovněž, jako vetšina z nás. Museli jsme proto přijmout určitá omezující opatření. 11. ročník Bikecountry chceme odjet a chceme jej odjet, aniž by se výše uvedené dotklo samotných účastníků závodů. V současné chvíli nám chybí finanční prostředky a čas nutný k přestavbě tratě, ačkoliv se již zásadní krok - obstarání vhodného materiálu - podařil. Jelikož nic není jednoduché jak se zdá na první pohled, ačkoliv se vedení Autoklubu v rámci svých možností snaží, nedodržíme termín, na který byli účastníci uplynulých ročníků zvyklí. Shrnuto a toto prosím považujte za finální verzi:

- 11. ročník Jílovického Bikecountry se pojede!
- Pojede se v odloženém termínu po nutné úpravě tratě, jako alternativa "zimního závodu" (pravděpodobně v Prosinci, přesný termín bude určený v prvním týdnu Listopadu).
- Jílovický Autoklub se v žádném připadě nerozpadl, jak bylo slyšeno "na pavlači", pouze k výše uvedeným faktům byl nucen odložit nebo zrušit letošní program.

Díky za pochopení a máte-li zájem, sledujte prosím další informace na serveru www.jamk.cz

Martin Smrž, předseda AMK Jilovice


Další články sekce