KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jízda pro Pavučinku skoro v cíli

Tisková zpráva Jakuba Smrže
Jízda pro Pavučinku skoro v cíli
18.06.2008
 

Stejný počet dní jaký nás dělí od začátku prázdnin, schází i do ukončení soutěže a charitativní akce zároveň, jenž byla aktivitou Kuby Smrže a jeho Fan clubu s názvem Fans of 96.

A o co se jednalo či vlastně stále ještě i jedná? Ne každému se totiž podaří narodit se do dnešního světa „bez takzvaných mráčků na obloze“. Máme tím samozřejmě na myslí zdravotní či jiné komplikace. A tak se česká motocyklový závodník Kuba Smrž společně se svým Fan klubem rozhodl, že své jméno propůjčí dětskému centru v Šumperku, které nese prozaické jméno „Pavučinka“. /www.pavucinka.cz/, kde chybí bezbariérový přístup a mnoho dalších nezbytných věcí.

 

Uspořádal soutěž, jenž však je stále ještě aktivní, neboť končí až 1.července, a je určena hlavně pro ty co chtějí přispět a pomoci. A jak je to vymyšleno: Každý soutěžící zaplatí „startovné“ na účet, který byl zřízen jen pro tento účel. Minimální startovné je 100,-Kč, maximální strop stanoven není. Je to tedy na vás jak se cítíte a jakou částkou pomůžete. Do soutěže je však zařazen každý kdo zaplatí.

 

A co je hlavní cenou, i když o to samozřejmě v tomhle případě vůbec nejde?

 

Výhrou je již to, že samozřejmě pomůžete, ale pro vylosovaného či vylosovanou jsou to originální rukavice Kuby Smrže a také osobní setkání s tímto závodníkem, včetně 2 lístku opravňujících k prohlídce zákulisí motocyklového týmu.

 

No a aby někdo nesmutnil, že z toho vlastně nic neměl, tak jméno každého účastníka této soutěže spojené s charitativní akcí se ocitne na přilbě se speciálním designem, v níž Kuba Smrž odjede brněnský závod MS Superbiků.

 

Obnos, který nalezneme na účtu bude putovat do dětského centra „Pavučinka“, a Vaše jméno na Kubovu helmu. Chcete-li nám pomoci ve zbourání této bariéry, máte stále ještě možnost se k nám přidat, ještě stále totiž není pozdě, do 1.července je ještě pár dní zbývá.

 

Po zaplacení částky na účet: 221201420/0300  pošlete prosím registrační email na rider.55@seznam.cz. Do emailu uveďte prosím Vaše kontaktní informace a jméno, které se má na závodní přilbě objevit. Po zkontrolování platby Vám přijde potvrzující zpráva, že jste v soutěži zaregistrováni. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem a jejich jména samozřejmě zveřejníme, jako i o aktuálním stavu na účtu.

 

Upozornění: účet je nově zřízen kvůli soutěži. Při vkládání peněz si prosím důkladně zkontrolujte, zda peníze posíláte na správný účet. Majitel účtu: Kamil Štajgl. Při hotovostních  platbách na přepážce v bance  uveďte správně jméno  vkládajícího a jako VS (variabilní symbol) pište při jakékoliv platbě 96. Pro podrobnější informace a pravidla se podívejte do sekce soutěže nebo na webové stránky www.fansof96.cz nebo www.pavucinka.cz.

 

 

Další články sekce