KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Kalendář MS Racing 2010 - premiéra!

Text a foto: Smrž Moto
Kalendář MS Racing 2010 - premiéra!
21.12.2009
 

AKTUALIZOVÁNO 22.12.2010 v 17:30 hod. MS Racing tým se pro rok 2010 rozhodl vyzkoušet něco nového...

Ve spolupráci s produkčním týmem (záda kalendáře) a partnery tohoto projektu jsme pro fanoušky připravili kalendář ze zákulisí naší dílny MS Racing. Tento kalendář byl vytvořen v limitované sérii 1000ks. Pouze 150ks bylo použito pro běžný prodej. V případě zájmu o tento kalendář pište na email: eshop@smrzmoto.cz , cena kalendáře o velikosti 43x43 cm je 350 Kč + poštovné dle ceníku České pošty (kalendář je zasílán na dobírku).

Zbylých 850ks kalendářů bylo předem vytvořeno pro partnery projektu, jmenovitě: Lumos, Lenia, 4SR, Contra, Agentura Lion, Panattoni Europe, DC, Titax, Lak-Systém, BM Systém, RP Tuning, Pronovo, Médea, Auto Future, Kraton, SBK, Lakovna F&M, časopis Motoráj, Arto Design a Petrovitz Photograpfy.

Tímto pochopitelně všem partnerům děkujeme za možnost realizace. V případě zájmu o kalendář 2011, který bychom rádi vytvořili, pište vaše připomínky, náměty případně požadovaný počet na email: m.smrz@smrzmoto.cz

Doslova sběratelskou cenu pak má kalendář díky podpisům obou bratrů z rodu Smržů, tedy jak Matěje, tak i Kuby. Jejich podpisy ozdobily hlavní stranu, kam se superbikový závodníci podepsali bílým krémovým fixem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Další články sekce