KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

KM Racing na konci Dakaru

Martin Pabiška, tisková zpráva KM Racing Teamu
KM Racing na konci Dakaru
18.01.2009
 

Motocykly jsou zpět v Buenos Aires, Dakar 2009 končí a s ním i trojice úspěšných jezdců týmu KM Racing.

Zpět v hlavním městě Argentiny Buenos Aires, znaméná zdolání nejtěžší rally na světě. Zpět ve zdraví a s výkonem, za který se nemusí závodník stydět, to je dvojnásobný come back. Tým KM Racing se prošel přes všechny technické i zdravotní trable do vysněného cíle a že to byla cesta náročná a místy řádně dramatická, to si nechte vyprávět přímo od legend jihoamerického Dakaru. Vy jste u toho mohli být s námi a věřte, že je jen málo věcí z letošního Dakaru, které se dájí popsat slovy. Většinu si totiž musíte prožít, abyste uvěřili.

David Pabiška> "V cíly jsem zamáčknul slzu. 65.místo celkově beru všemi deseti. Rád si teď od ježdění na chvíli odpočinu, dám se dohromady zdravotně a budu trávit čas s dětmi."

Josef Macháček: "I když mi jihoamerická verze příliš nevyhovuje, jsem s výsledkem nadmíru spokojený a to díky týmu i technice (Quad YAMAHA).“

Ivan Jakeš: "Vzpomínám na chvíli, kdy jsem seděl ve starém přepravním voze na koně, který mne vezl se zadřeným motorem do bivaku v Jacobacci. Dnes jsem na celkově 43.místě v celkovém hodnocení a myslím si, že se nemám za co stydět."


Další články sekce