KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Konec dalšího ročníku ITP Essox Cupu

Text: Robert Požárek, foto: Petr Štola
Konec dalšího ročníku ITP Essox Cupu
04.12.2009
 

Slavnostnímu vyhlášení ITP ESSOX CUPu 2009 proběhne 12. prosince na hotelu ***Atawa v Rabí, okr. Klatovy (www.hotelatawa.cz).

Přes veškerou snahu se nám nepodařilo najít vhodnou lokalitu pro uspořádání závodu, který by byl se slavnostním vyhlášením spojen. Připravenu jsme měli oblíbenou strakonickou pískovnu a záložní přírodní okruh nedaleko hotelu. Ani v jednom případě se nám nepodařilo najít shodu s orgány ochrany životního prostředí. Jednání nevzdáváme, naopak v nich budeme pokračovat ještě s větší intenzitou, abychom pro Vás na příští ročník mohli nachystat úplně nové lokality. Slavnostní vyhlášení se ale bude muset obejít bez závodu.

 Věříme, že i bez závodu si dokážeme den pořádně užít. Na co se můžete těšit?

-          na skvělé ceny. Náš hlavní partner, společnost ASP GROUP Žebrák, věnovala pro celkové vítěze seriálu super ceny:
1. místo – dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč
2. místo – dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč
3. místo – dárkový poukaz v hodnotě 3 000 Kč

-          zkrátka nepřijdou ani ostatní účastníci slavnostního večera – připraveny budou slosovatelné vstupenky o skvělé ceny, např. sadu pneumatik ITP, přilby, dresy, rukavice, apod.
-          od 14:00 do 16:00 bude probíhat sranda závod na terénních motokárách a soutěž v bungee runningu. Pokud se závodu chcete zúčastnit, nezapomeňte si s sebou vzít náhradní oblečení, které si můžete zaprasit.
-          připravíme pro vás skvělé míchané nápoje, ochutnat můžete např. Daškův kouř, Dušanův hřích, Babkovo pech, Matějovo krvavé oko, . . .
-          slovem a obrazem vás provedeme celou letošní sezónou a představíme novinky chystané na příští rok.
-          večer nás čeká slavnostní vyhlášení, předání cen vítězům seriálu, losování vstupenek o ceny, diskotéka, karaoke, venkovní grilování.
-          samozřejmostí je pak skvěle zásobený bar, chutné jídlo, vyhřátá sauna a ubytování za speciální závodnickou cenu 300 Kč/osoba/noc (v ceně ubytování je snídaně). Ubytovat se za tuto cenu můžete již v pátek.

Ubytování doporučujeme rezervovat předem – kapacita slavnostní večera je omezena ubytovací kapacitou na Rabí. Rezervovat ubytování si můžete na tel. čísle 731 446 055, Míra Maroušek. Více informací o hotelu najdete na www.hotelatawa.cz.

Konečné výsledky seriálu Vám posílám v příloze.

Velké poděkování patří partnerům seriálu, kteří letošní první ročník podpořili. Bez jejich pomoci bychom nebyli schopni uspořádat závody v takové kvalitě a rozsahu.

 

 

 

 


Další články sekce