KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Kvalitní příprava pro Ducati Xerox

Tisková zpráva Ducati Corse
Kvalitní příprava pro Ducati Xerox
22.02.2009
 

Velmi výborných časů dosáhli dnes oba jezdci týmu Ducati Xerox, dle oficiálních informací byl Fabrizio nejrychlejší, Haga o dvě desetiny za ním.

Oba jezdci týmu Ducati Xerox dnes testovali nové pneumatiky Pirelli a pracovali na optimalizaci nastavení jejich strojů 1198 F09. Michel Fabrizio zajel svůj nejlepší čas odpoledne, kdy dosáhl na 1:32,1. Jeho týmový kolega Noriyuki Haga již dopoledne zajel 1:32,3, ovšem odpoledne opět havaroval ve druhé zatáčce.

Michel Fabrizio
„Pracovali jsme hlavně na vylepšení závodní rychlosti a to se povedlo. Dopoledne jsem dokončil závodní simulaci s dobrým výsledkem. Naše časy se podobaly loňskému závodu a tak jsme spokojení. Před následujícím víkendem vše vypadá dobře.

Noriyuki Haga
„Řekl bych, že celkově to byl produktivní den. Testovali jsme opět mnoho různých věcí a já se nyní cítím na motorce lépe. Ještě je ovšem před námi mnoho práce, kterou je potřeba udělat. Dnes jsem jel simulaci závodu a jsem celkem spokojený, pneumatiky ještě na konci byly dobré, zvlášť ta přední. V pátek budeme ještě testovat nějaké nastavení přední vidlice, ještě se mi nezdá dobrá. Lituji toho, že jsem dnes havaroval úplně stejně jako včera a dokonce i na stejném místě. Ovšem celkově jsem s testem spokojený.“


Další články sekce