KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Leigh Adams nemusí na operaci

Text: Petr Štola; Foto: leighadams.com
20.12.2007
 

Australská plochodrážní hvězda Leigh Adams nemusí na operaci zraněného ramena, které ho trápilo od zářijového pádu, a se kterým absolvoval konec sezóny GP 2007.

Australan Leigh Adams navštívil v těchto dnech Sports Medical Centre v australském Adelaide, kde podstoupil vyšetření zraněného ramena. V září se totiž Adams zapletl do havárie, kterou zavinil Travis McGowan, a do které se ještě připletl i Andrew Moore. Druhý muž letošního Speedway Grand Prix tak nyní může již rehabilitovat a nabírat fyzickou sílu, tak aby se opět mohl postavit výzvě světového titulu.

„Podstoupil jsem vyšetření, které ukázalo, že se vše vrací do normálu,“ říká Leigh Adams. „Doufám, že znova neupadnu a nerozbiju si rameno. Rameno opravdu vypadá dobře. Nyní se věnuju wake-boardingu a motokrosu. Odpočinek o tomto létě (v Austrálii je nyní léto – poznámka) je to, co potřebuji před zátěží sezóny Grand Prix 2008. Myslím, že v roce 2008 to bude skvělé. Mám výborný motocykl a perfektní byla v posledních závodech i jeho spolehlivost.“


Další články sekce