KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Livia Lancelot královnou Monaka

Tisková zpráva Kawasaki
Livia Lancelot královnou Monaka
09.12.2008
 

V monackém Salle des Etoiles byly v sobotu večer předané ceny motokrosovým a motardovým Mistrům světa, vedle mužské části zářila nejlepší žena letošní motokrosové sezony.

Nejlepší jezdci letošní sezony v motokrosu, supermota a snowcrossu, společně s více jak pětistovkou pozvaných hostů, zaplnili monacký Salle des Etoiles, kde se v sobotu večer předávaly důležité ocenění nejen světovým šampiónům. Zlatou medaili a diplomy pro Mistry světa převzala z rukou prezidenta FIM, pana Vita Ippolita a prezidenta společnosti CMS, pana Wolfganga Srba, i nejlepší žena a první Mistryně světa v motokrosu, Livia Lancelot, členka továrního týmu Kawasaki.

„Toto je skvělý moment, kdy jsem po boku takových jezdců a slavných vítězů,“ říkala Livia Lancelot, která se u řečnického pultu sešla s letošními Mistry světa Davidem Philippaertsem (MX1), Tylou Rattrayem (MX2) a Svenem Breugelmansem (MX3). „Setkala jsem se zde se slavným Davidem Bailey a Sébastienem Tortellim, kteří mi přáli k úspěchu. Chtěla bych zdůraznit, že nejsem zvyklá na nošení večerních šatů, ale tento obřad, na tak kouzelném místě, si budu navždy pamatovat. Minulou zimu jsem se nemohla důkladně připravovat, kvůli mé operaci kolena. Nyní již trénuji s mým osobním trenérem, kterým je bývalý ragbista. Již čtyři týdny s ním denně pracuji a po vánocích se poprvé posadím na novou Kawasaki KX250F. Již v listopadu jsme trochu testovali, ale samozřejmě před mým prvním závodem ve Valence, který se jede 22. února, chceme ještě hodně testovat. Chci být na sezonu 2009 dokonale připravená, protože vím, že obhajoba titulu bude hodně těžká.“


Další články sekce