KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: v roce 2010 mohou vyhrát jen 4 jezdci

Foto: Fiat Yamaha
Lorenzo: v roce 2010 mohou vyhrát jen 4 jezdci
23.11.2009
 

Jorge Lorenzo se setkal s fanoušky a hovořilo se o jeho odchodu od Yamahy, ale i o jeho možnostech stát se Mistrem světa.

Jorge Lorenzo se v Barceloně setkal se svým oficiálním fanklubem a pochopitelně se debaty točily okolo MotoGP. „Samozřejmě, že mojí prioritou je zůstat dlouho s Yamahou,“ říká Jorge Lorenzo. „Hodně mi věřili a já jim to několikrát vrátil, z čehož jsem šťastný. Pro budoucnost ale nemohu nic zaručit, může se stát cokoliv. Příští rok to bude na jezdeckém trhu velmi zajímavé. Prakticky všem nám bude končit smlouva, takže asi proběhne velká jezdecká rošáda a já v tuto chvíli nemůžu dát nikomu žádnou jistotu.“

Vedle debaty ohledně Lorenzovy budoucnosti se hovořilo také o letošní sezoně a souboji s Valentinem Rossim. „Valentino titul získal právem,“ pokračuje Jorge Lorenzo. „Myslím, že já ještě budu mít příležitost vybojovat titul v MotoGP. Musím se ale v příštím roce soustředit na to, abych nedělal tak strašně mnoho chyb. Jsem přesvědčen, že v roce 2010 mohou vyhrát jen čtyři jezdci,“ prohlásil Jorge Lorenzo před 150 členy svého fanklubu, kteří do Barcelony přijeli nejen z různých koutů Lorenzovy rodné země, ale i z Velké Británie, či Holandska.


Další články sekce