KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

LR Health & Beauty Systems FREESTYLE KINGs

Tisková zpráva ALTER EGO Production s.r.o.
22.04.2009
 

Poprvé v ČR! Double backflip! Synchro skoky! Dech beroucí odvaha létajících jezdců bez pudu sebezáchovy! Nejlepší jezdci světa na motorkách a na kolech! Burácející aréna! Opravdový závod! To vše je FREESTYLE KINGs!

Po roce se vrací do liberecké Tipsport arény adrenalinový zážitek v podobě Freestyle motocrossu, ovšem tentokrát k Vám přijíždí ještě mnohem víc a to akce ze seriálu FREESTYLE KINGs. Po úspěšných dvou ročnících akce Night of the Jumps se organizátoři, agentura ALTER EGO Production, rozhodla pro změnu a pozvala do Liberce opravdové, jak už sám název napovídá „Krále freestylu“. Pozvání přijali opravdu ti nejlepší jezdci extrémních sportů současné doby. V Liberci bude k vidění Freestyle motocross, freestyle MTB, freestyle BMX a freestyle PitBike. Účast přislíbil mezi jinými i úřadující mistr světa Remi Bizouard FRA, trojnásobný vicemistr světa Libor Podmol CZE, neuvěřitelný šílenec, který již napiloval i double backflip Viliam Van de Putte BEL. Další obrovskou hvězdou a jednou z největších hvězd akce je Endreu Lacondeguy ESP, je to největší talent adrenalinových sportů posledních let, absolutně nejlepší jezdec MTB na světě, který vyhrává poslední rok vše, co se dá a právem mu patří velká pozornost pro jeho neuvěřitelné triky na kole, mezi které patří a v Liberci bude k vidění, double backflip. Je velký úspěch, že se organizátorům podařilo tohoto borce pozvat. Endreuova první reakce byla neuvěřitelná! Požádal zároveň o start na motorce, takže tato světová hvězda bude v Liberci k vidění hned ve dvou disciplínách a ještě předvede ono dvojité salto vzad a tím se zapíše do dějin České republiky jako první jezdec, který tento trik představí českému publiku. Další velmi zajímavý borec pochází z Čech, jmenuje se Tomáš Bárta a bude startovat na PitBike. Také on již dnes také patří k absolutní světové špičce ve svém oboru a v těchto dnech pilně trénuje právě ono dvojité salto, tedy double backflip, aby jej mohl divákům v Liberecké aréně předvést. Proto věřme, že se mu to podaří.

Nejen v pestrosti adrenalinových sportů a účasti hvězd spočívá změna této akce FREESTYLE KINGs. Další změnu přináší nová trať! Celkem bude do haly navezeno 1200 m2 hlíny, k tomu budou postaveny dva montované dopady, které se také pokryjí hlínou a tím bude docíleno jednoho obřího dopadu, na který jsou schopni přistát i tři jezdci najednou. Na druhé straně haly na jezdce bude čekat třetí dopad. Tato změna bude pro oko diváka neuvěřitelným zážitkem, jezdci totiž budou díky „dvoudopadu“ moci divákům předvádět tzv. synchro skoky, kdy poletí ve vzduchu vedle sebe v těžkých kombinacích triků. Celkem bude v hale k dispozici šest odrazových ramp pro motocykly a tři rampy pro kola. Pro kola budou vytvořeny dva velké dopady.  Skoky budou opravdu velké, tak aby měly dostatek času na triky i jezdci na horských kolech MTB.

Takto nabitá hala skoky, tak to tu ještě opravdu nikdy nebylo! K tomu nejlepší jezdci světa ve všech čtyřech představených disciplínách, světelná, hudební a pyrotechnická show, a navíc okořeněno triky, které ještě v Čechách nebyli nikdy naostro k vidění.

Přijďte podpořit světové hvězdy přímo do arény, zažít neuvěřitelnou atmosféru a vidět nepochopitelné triky na vlastní oči. Pořadatelé pro Vás samozřejmě chystají autogramiádu a After Párty v klubu Ďábelská huť.


Další články sekce