KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lukáš bojuje s osudem

Foto: Matteoni Racing
Lukáš bojuje s osudem
25.09.2009
 

Lukáš Šembera stále bojuje se svým zraněním ze sobotního závodu u brněnské Olympie.

Zdravotní stav našeho pilota Grand Prix 125cc Lukáše Šembery se zatím nemění, i nadále má vážně poraněné dva obratle a míchu, což prozatím zapříčiňuje ochrnutí dolních končetin. Lukáš s nepřízní osudu bojuje stejně jako v sedle závodního stroje, ve kterém patřil k exkluzivním a nejlepším pilotům světa, který jej také „vsál“ do svého šampionátu.

Lukáš se svým zraněním bojuje, je odhodlán vrátit se k závodům a my mu samozřejmě držíme palce, aby se mu jeho cíl co nejdříve splnil! Lukáš je náš kamarád a my vždy budeme stát při něm!

Celý motocyklový národ si přeje jediné, aby se sedmnáctiletý talent úspěšně uzdravil a opět nám přinášel radost. Kola motocyklového sportu se však točí dál a tým Matteoni Racing dnes oznámil jezdeckou náhradu za našeho pilota, který se již letos v Mistrovství světa nepředstaví. Pan Matteoni nejprve navštívil Lukáše v brněnské nemocnici, ze které získal i všechny potřebné podklady ohledně Lukášova zranění. Tyto podklady nyní bude studovat tým odborníků Dr. Claudio Costy.

Jako jezdecká náhrada byl vybrán mladý francouzský účastník Red Bull MotoGP Rookies Cupu Quentin Jacquet.


Další články sekce