KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Marquéz s týmem Ajo Motorsport testoval v Jerezu

Text: kast, Foto: www.marcmarquez93.es
Marquéz s týmem Ajo Motorsport testoval v Jerezu
29.11.2009
 

S novým týmem vstoupí do sezony 2010 Španěl Marc Marquéz.

Přípravu na nový ročník Mistrovství světa silniční motocyklů začal Marc Marquéz na okruhu v Jerezu, kde se s novým týmem zúčastnil soukromých testů. Španěl na rok 2010 podepsal smlouvu s finským týmem Ajo Motorsport, za který pojede třídu 125cc a jako cíl si určil boj o titul. Testovací program na španělském okruhu začal ve čtvrtek a trval tři dny.
Jen pro připomenutí, Marquéz letošní sezonu ve třídě do 125cc dokončil jako osmý muž průběžného pořadí a právě v Jerezu si při třetím závodě stoupnul na stupně vítězů.

Aki Ajo (majitel týmu)
“Jsme velmi potěšeni, že můžeme spolupracovat s Marcem, kterého v současnosti považujeme za nejtalentovanějšího jezdce v této sérii. Myslím si, že by potažmo každý tým využil šanci mít v týmu tak skvělého jezdce. Uvědomujeme si, že musíme pro Marca odvést co nejlepší práci, abychom mu dali šanci bojovat o titul."

Marc Marquéz
“Jsem nadšený z nového týmu Ajo Motosport a opravdu se těším, až budu jezdit na motocyklu RSA. Chci začít pracovat s mechaniky na novém motocyklu co nejdřív, abych byl na první závod co nejlépe připraven.“


Další články sekce